2737
2739

سلام الهه بانو 

صبحت عالی 

صدتا صلوات هدیه میکنم 

شب جمعه ست شمام یه صلوات امضای منو مهمون کن گلم 

دلت شاد همیشه

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم .. روحشون شاد باشه و مهمان سفره  حضرت زهرا س هستند ...خیلی سخت هست . خدا آرامش به با ...

ممنونم عزیزم😘😘😘عمه من چقدر با سعادته😍😍😍

محبت علی( ع) تو قلبتون هزاران هزار برابر بشه انشاالله🤲

لطف داری  عزیزم . شرمنده کلام پر محبت شما 🍃🌹⁦❤️⁩

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2731
سلام الهه بانو  صبحت عالی  صدتا صلوات هدیه میکنم  شب جمعه ست شمام یه صلوات امضای م ...

سلام عزیز دلم ۳۱۳ صلوات هدیه به امضای شما به نیابت همه دوستان عزیز این تاپیک 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

ممنون عزیزم . 🍃🍃🌸💞💞😘

سلام خواهر گلم به امید خدا إن شالله ء حل بشه مشکلتون  🍃🌹منم به نیت حل مشکل شما و دوستان عزیز ...

تشکر عزیزم سلامت باشی و عاقبت بخیر ان شاءالله بهترین ها برای شما و همه عزیزان رقم بخوره الهی آمین

2738
سلام عزیز دلم ۳۱۳ صلوات هدیه به امضای شما به نیابت همه دوستان عزیز این تاپیک 

فدای محبتت مهربانم 

برقرار باشی بانو

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
@niloo_64     @ریوار     @دختران_تابستان     @ایستاده   ...

اللهم صل علی محمدوآله محمدوعجل فرجهم

امشب سالگردداداش ۲۵سالمه براشادی روحش اگه میتونیدیه صلوات مهمونش کنید😭😭😭

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
اللهم صل علی محمدوآله محمدوعجل فرجهم امشب سالگردداداش ۲۵سالمه براشادی روحش اگه میتونیدیه صلوات مهمو ...

سلام گلم 😘‌.... خدا رحمتشون کنه روحشون قرین آرامش و مهمان امام حسین ع 

من به نیابت دوستان صد صورت توحید و صد صلوات هدیه میخونم تقدیم روح این عزیز درگذشته 🙏

۱۰۰ صلوات هدیه به شهید بزرگوار ان شاءالله با حرمت آبروی همین شهیدان ماهم عاقبت بخیر بشیم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

سلام عزیزم 🌹

۱۰۰ صلوات تقدیم این شهید بزرگوار 🌹

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2706