2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
لطفا با اون دل پاکت برام صلوات بفرس برای همسرم بفرس نیازمندیم به دعا هاتون ممنون میشم هرتعداد که می ...

سلام عزیزم امشب هم به نیت حل مشکلتون از طرف شما ۳۱۳ صلوات و یک سوره یس و سوره الرحمن خوندم هدیه به شهید . الهی دلتون شاد باشه خواهر گلم .. به امید خدا مشکلتون حل بشه 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
خداوند رحمت کنه این شهید عزیز و تمام شهدا رو.ممنونم از شما دوست عزیز که این مطالب جامع و کامل رو هرر ...

سلام خواهر گلم ⁦❤️⁩💞🌸.. شرمنده ببخشید دیر شد پاسخ پیام های  پر مهرتون رو ارسال کنم ... وقتی خوندم پیام زیبای شما عزیز رو از ته دل خوشحال شدم .‌ من ممنون هستم از شما عزیز که همیشه همراه ما هستید و برکت دعای خیر شماست که اینجا دور هم هستیم ... بهترین آرزوها رو برای شما عزیز دل دارم 

اجرتون با حضرت زهرا س 

به نیابت شما خواهر گلم  دویست صلوات هدیه به شهید عزیز 😘⁦❤️⁩💞🌸🌸🙏🙏🙏

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧