2733
2739
عنوان

دوباره تو دوراهی گیر کردم موهامو کوتاه کنم یا نه///

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا منم باورم نمیشه  ولی خیلی زود بلند شد  مامانش میگه از بس قرص زینک خورد قبلا رشدش م ...

ماشاالله . چ خوب . موهاش سالمم بود ؟

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2728
جدی یا شوخی میکنی؟ 

بوخودا راست میگم 

من موهام همیشه بلنده  هر ماه فقط نوک گیری میکنم رشدش هم فوق العادس بعد دوسال دیدم موهاش تقربیا اندازه من شده 

برگام ریخته بود ینی همش میگفتم تو رو خدا بگو اکستنشن کردی 

کوتاه نکن دست و پا گیر میشه با این گرما میریزه رو شونت اعصابتو خورد میکنه همه مو بلندا موهشون موخوره میگیره منم موهام بلنده دلم نمیاد کوتا کنم عکس موهاتو بذار منم میذارم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2740

من کوتاه کردم و ب شدت راضیم😀😀

همش میگم چرا زودتر این کارو نکردم😁

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
صورتم بیضی شکل  موهام تیره

خوب پس فکر کنم خیلی کوتاهش نکنی بهتم بیاد . 

البته یه قانونی هست به اسم افسردگی بعد کوتاهی که خانوما تا سالها بعد کوتاهی از دوهفته بعد از مو زدن به اون دچار میشن . حالا خودت ببین 😀😂 

البته موی موخوره دار فقط باید کوتاه شه تا جون بگیره میدونم سخته 😅

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2706