2733
2734
عنوان

تورو خدا بگید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 30 پست
شاید کم کاری تیروید باشه

نه من حدود یه ساله اینطوره شدم قبلش رو فرم بودم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
زیره لاغر کنندس پودرشو بگیر بپاش مثه نمک رو غذات دمنوششم میتونی هر روز یه لیوان دم کنی بخوری همینطور ...

واااای سعی میکنم امتحان کنم🥺 ولی خوب بلاخره گرسنه میشم بالطبع و باید چیزی بخورم نگهم داره 

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حلقه ام خیلی خوبه حلقه بگیر تو خونه حلقه بزن دوست مامانم رفته بود دکتر طب ستنی بهش برنامه غذایی داده ...

بلد نیستم۱😟

😭😭😭🥺🥺🥺هی میخوام کم بخورم نمیتونم البته خیلیی کم کردما ولی دیگه نمیشه چیزی نخورم که؟  یکی ...

تاقبل ۹صبح صبحانه بخور۹به بعدنخورچون چاق میشی ناهارسبک بخورمثل پنیریاسالادباماست ۴ساعت قبل خواب شام توبخورهروقت احساس ضعف کردی بادوم بخور بخورولی کم بخورمیخوای ۱۰ قاشوق بخوری ۵قاشوق بخورسخت ولی عادت میکنی شیرینی جات نخورمن ترک کردم 

بی تومن درهمه شهرغریبم بی توهرگز😍
2728
تاقبل ۹صبح صبحانه بخور۹به بعدنخورچون چاق میشی ناهارسبک بخورمثل پنیریاسالادباماست ۴ساعت قبل خواب شام ...

مرسی عزیزم اخه میگن نون و برنج نخورین منم موندم اگه نخورم که سیر نمیشم و مجبورم بیشتر بخورم بدون نون تا سیر شم کلا ارور دادم  

نخود اب پز شنیدم کالری خیلی کمی داره و سیر میکنه حتی اونم میخورم وزنم اضافه میشه کلافه ام🥺

تو پیچ یکی از بازیگرا دیدم واسع لاغری برنامه گذاشته اونم خوب بود 

کدوم بازیگر بود؟

حلقه سختمه ولی طنابو شروع میکنم بلکه بعدا حلقه رو هم‌یاد گرفتم

2738
مرسی عزیزم اخه میگن نون و برنج نخورین منم موندم اگه نخورم که سیر نمیشم و مجبورم بیشتر بخورم بدون نون ...

هروقت احساس گرسنگی کردی سیب بخوریاخربزه یاسلادبدون سس اخه من سربچه اولم سه ماه غذانمیخوردم بامیوه خودموسیرمیکردم توهم بامیوه اول خودتوسیرکن 

هروقت احساس گرسنگی کردی سیب بخوریاخربزه یاسلادبدون سس اخه من سربچه اولم سه ماه غذانمیخوردم بامیوه خو ...

بخورچرانخوری من میخورم همه چیزولی کم قبل غذایک لیوان اب بخورسویق جو وگندم خوبه واسه لاغری

کدوم بازیگر بود؟ حلقه سختمه ولی طنابو شروع میکنم بلکه بعدا حلقه رو هم‌یاد گرفتم

بزار پیجشو برات بفرستم اسمشم یادم نیس یه نگا بندازم

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
جدییی؟ آخه فقط گوجه بخورم دیگه چیزی نخورم🙄

گوجه نه بادمجون ابپز کن فقط ارشد بزار یخچال روزی ۳ لیوان بخور تو یه هفته نتیجه میده شکمت تخت میشه کامل توضیح دادم غذات رو هم بخور ولی پر خوری نکن اگه نتیجه گرفتی به منم بگو من اضافه وزن و چاقی ندارم ولی  ....

2706