2733
2734
عنوان

سر سفره از دخترعمم خواستم نون بده بهم به فجیع ترین شکل ممکن داد...

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 36 پست
من چهارده سالمه اون هشت سال

😊😊

دعوا نکنین دعوا بده

خوب کردی چیزی نگفتی

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا جواب سلام اسلامه😂 ولی خیلی بی ادب بوده نون حرمت داره نباید پرت بشه

همش۸سالش بود

ولی خب درسته باید این چیزارو بدونه دیگ

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2738
همش۸سالش بود ولی خب درسته باید این چیزارو بدونه دیگ

فک کردم ۱۲_۱۳داشته

ولی خب زشت بوده

باید بهش فهموند

اونم تو جمع

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
تازه قبلشم یه قیافه ای گرف ک.. نمی‌دونم با چه رویی میاد به من میچسبه بعدش

بهش یاد بده کارش بی احترامی به نعمت خدا و شماست که بزرگترشی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
فک کردم ۱۲_۱۳داشته ولی خب زشت بوده باید بهش فهموند اونم تو جمع

اره:)

خودتم بچه ای.اونم بنظرم نیا تو سایت بزرگترا. بهش میگفتی نون پرت کردن گناه داره.همین

اون بچس،من نوجوونم!!!!!!اینجا هم خیلی چیزی خاصی نداره که فقط مختص بزرگا باشه..

اخه اونم میگفتم بقیه کاراش از دم غلطه..یه بچه سرتقیه که از رو نمیره..انگار ن انگار ک با آدم بزرگ شده

بهش یاد بده کارش بی احترامی به نعمت خدا و شماست که بزرگترشی

اینچیزا تو سرش نمیره😭😭

انقد گفتم ک ب من نچسب ول کن نیست..حتی حمومم میرم میاد از پشت در حرف میزنه..اونجام دست از سرم برنمیداره

اینطور بچه هارو باید ی دست کتک زد..حیف دستو بالم بستس😑😂

2706