2733
2734

اینکارو نکن پک نگیر اشتباه منو نکن همشون پراز اشکال هستند. من از دوسایت معروف خریدم .مخصوصااینکه اگ لینک بهت بده ببری پرینت کنی خیلی رون باهات میفته وبعداینکه پاسخنامه هاشون اشتباس ...توکتاب تستا اکثر هست ولی اینادیگ ویرایش و بروزرسانی مطالبم نمیکنن فک کنید کامپیوتر ویندوز ۲۰۰۷ افیس ۲۰۱۳ اینا ۲۰۰۳رو گذاشتن تعدادکمی از بروزشده ها گذاشتن من حدود۳۰۰هزارتومن دادم همین مطالب اینور اونور بدردمم نخورد خودمنبع رو بخر

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای واای منم خریدم 😢

چقد خریدی؟کاش زودترپیامتومیدیدم اشکال نداره اینقد کتاب بخری من تالان حدودیکو خورده ایی کتاب وجزوه خریدم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2740
با لیسانس بهداشت عمومی چه رشته هایی رو میشه شرکت کرد؟

دفترچه پارسالو دان کن ببین عزیزمن اطلاعی از رشتت ندارم

چقد خریدی؟کاش زودترپیامتومیدیدم اشکال نداره اینقد کتاب بخری من تالان حدودیکو خورده ایی کتاب وجزوه خر ...

فعلا پنجاه تومنی خریدم، چه کتاب هایی رو خریدی ؟؟

من دانشجوی تعهد دبیری بودم و استخدام شدم

اما بعضی از همکارامون از طریق آزمون استخدامی 

اومدن 

یکی از دانش آموزان پارسالم هم با رتبه ۳۰۰دبیری عربی قبول شد 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است.