2737
2739
عنوان

کسی‌راکوتان‌خورده؟؟یاالان‌درحال‌خوردنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 66 پست
بهت بگم ک ی پوست صاف در انتظارته ولی دوره ای بعد چند مدت ک از قرص خوردن بگذره دوباره برمیگرده واس من ...

اره‌دقیقاا‌الان‌..بهترشده‌صورتم‌..جوش‌برجسته‌ندارم‌..فقط‌‌

جاشه‌..ویکی‌۲تاجوش‌فعال‌..ولی‌اگه‌بعد‌قطع‌کردنش‌دوباره‌

برگرده‌که‌..خوردنش‌فایده‌ای‌نداره؟؟

این‌کاربریم‌ونترکونن‌صلوات..🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه‌مواظبم‌..اخه‌دکترم‌بمن‌گفت‌تا۲ماه‌بخوری‌کافیه‌براصورتت‌. یعنی‌تو۲ماه‌..اثراتش‌معلوم‌میشه؟

آره من بعد از 3ماه دیگه عالی شدم ولی دکتر گفت باید ادامه بدی و کم کم حذفش کنی وگرنه دوباره برمیگردن جوشها

من دارم میخورم یه ساله بیش از صدتا خوردم .بهتر شده .باید کامل بخوری زیر نظر پزشک

پوست‌من‌خیلی‌خیلی‌چربه ‌شماچی؟بمن‌گفتن‌۲ماه‌کافیه‌..یعنی

منم‌ادامه‌بدم؟تا۱سال‌..دوره‌درمانش‌کلا‌چقده؟

این‌کاربریم‌ونترکونن‌صلوات..🙄
2731
نخیر واسه 3تا نیست این قرص

واسه چن تاس؟منظورم اینه هی جوش میزنه باز خوب میشه دوباره سه هادیگه میزنه یکی رو لپم یکی رو جونم یکی رو شقیقم جوش های دردناک هم هس از اینا ک کلی چرک دارن 🤮🤮

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2738
پوست‌من‌خیلی‌خیلی‌چربه ‌شماچی؟بمن‌گفتن‌۲ماه‌کافیه‌..یعنی منم‌ادامه‌بدم؟تا۱سال‌..دوره‌درمانش‌کل ...

واس من خشکه ولی گفت دیگه نرمم کننده نزن فقط مرطوب کننده . واس گفت دوسال باید بخوری

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
پوست‌من‌خیلی‌خیلی‌چربه ‌شماچی؟بمن‌گفتن‌۲ماه‌کافیه‌..یعنی منم‌ادامه‌بدم؟تا۱سال‌..دوره‌درمانش‌کل ...

من دیگه خیلی وقته جوش نمیزنم یکم جای قبلیا مونده 

واسه خشکی لبم پماد زیروویت ویتامین آ داده

واسه چشمم قطره اشک مصنوعی

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

من دارم میخورم زیرنظر دکتر اون عوارضشه،من خوندم براکبدخیلی ضرر متاسفانه ولی مجبوریم مایعات زیادبخور،من بدم میخاره باکهیر زده زنگ زدم دکتر گفتم ازعوارضشه میگفت ن نمیدونم چرا اینجوری شدم

ن ادامه نده برای منم ازاواخرتیرگفت بخورتا۱۵مهر،خیلی عوارض داره  

2706