2733
2739

@قاصدک_ارزوها    

خواهرتو صدا کن 

اسمش نمیاد برام 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بابا من قاطی کردم یکیتون بهم توضیح بدین کدوم باکدوم دوستین😒😒😒 @zooyaa     @صغرا_کف ...

من با

@gisooparishan      

@قله      

@صغرا_کفتری     😝😝😝

@hesearamesh    

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
بابا من قاطی کردم یکیتون بهم توضیح بدین کدوم باکدوم دوستین😒😒😒 @zooyaa     @صغرا_کف ...

من با دوتای آخری دوتای آخری با من

@جنشونم2  

@بانوی_اعظم  

@saberehhhhhh  

@پلیس_سایت  

@عفت_زجه_زن  

فقط 5 تا تونستم تگ کنم بازم تگ کنم😁

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
من با @gisooparishan     @قله     @صغرا_کفتری   😝😝😝

اوخی....قربونت قشنگم

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2740
یع وعده غذا درست میکنم کلا😑 بعدشم شام نمیخوریم تازه اگرم بخوریم نهار دو وعده ای درست کردم تازشم ...

عجبا پیچیدش کردی که😒😒

اولا یه وعده گشنتون نمیشه؟دوما تواینطوری شوهرت چی؟سوماگرا اینطوری میکنی گوشیو بزار کنار وقتی میخوای دووعده بخوری یه غذا دیگه درست کن ادم زده میشه یه غذارودوبار بخوره😒😒😒😒😒😯😯😯😪😪وچندماخودت هیچ بخاطر شوهرت گفتم گناداره😂😂😂

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
2706