2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید قفل کنی کلیدش فقط دست خودت باشه

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

اینکه ۱۰۰ درصداعتمادنداری کاردرستیه . توبهترین شرایط خوشبختی هم نمیشه یکی رو۱۰۰ دصدقبول داشت. اونم مردارو.

جدای ازاین که به خودت برسی ومرتب وشیک باشی و تمیزی خونه.

آروم بودن شمرده حرف زدن. درک کردن زمان ومکان درست برای گفتن خواستت. همشون موثره

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
2731

خواهرشوهرم ازخوشگلی وتناسب اندام اخلاق ومحبت کردن حرف نداره همه تعریفشومیکنن ولی شوهرش بهش خیانت میکنه 

ودخترخاله ی شوهرم اصلا به خودش نمیرسه اخلاقم زیر صفر ولی شوهرش دوسش داره میمیره براش اصلا هیزی نمیکنه

بستگی بطرفت داره تو ذاته بعضیا ذاتشون خرابه البته دورازجون شوهرت⚘

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞

مگه اینکه قو باشه!

راهی نداره عزیزم.خودتو قوی کن.بهش برس.دورادور مراقبش باش ولی اونیکه جنسش خورده شیشه داره بهانه رو جور میکنه که ...شیطون همیشه هست، همیشه هم یکی هست که بگه گول خوردم!

من همین یه دونه ام!
تنها راهش اینه ک شوشولشو ببری😕

صد درصد تضمینی بدون بازگشت🤭🤭

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2740
به تیپ و قیافه و هیکلت برس اصلیترین دلیل خیانتشون تجربه کردن تیپ و هیکل جدید و بهتره🙂

اصلا اینطوری نیس خیلی موارد بوده ک طرف داغونتر از قبلی بوده

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

از اصلی ترین علت خیانت عدم تامین نیازهای جنسی لحاظ میشه 

یکی از فاکتورهای قابل توجه باید از هرلحاظ و هر فانتزی که شوهرت داره تامینش کنی  تا فشار جنسی باعث نشه تحت فشار باشه و احتمال خیانت بالا بره 

متولد ۱۳۳۱ هستم 

والا شوهر من هر زنی رو ببینه که تیپ ناجور داره یه حرف زشت بهش میزنه نمیتونم جلوشو بگیرم 

مثلا دو هفته پیش رفته بودیم بیرون بذا کاری یه خانمه بود نیم تنه پوشبده بود با یه شلپار تنگ کوتا با مانتو جلپ باز برگشت بهشت گفت در یخچال ببند من خجالت کشیدم 

ولی با دوتا از خانمایی که تو پاساژ هستن خیلی گرمه و خیلی هم اذیتشوت میکنه

برام مهم نیست

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
والا شوهر من هر زنی رو ببینه که تیپ ناجور داره یه حرف زشت بهش میزنه نمیتونم جلوشو بگیرم  مثلا ...

خخخ در یخچال ببند اوناک حقشونه ولی  من خیانت نمیتونم تحمل کنم 

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2706