2737
2734
مال من 870گرفتم اگه معرفی نکنم پس بهتره 😅

واقعا چرا همه تاپیکا و عکسات فیکه🙄🙄🙄🙄

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیونس 😂😂ی تاپیک زده میگه زعفرانیه خونه دارم 

تاپیک عکسشو دیدی؟

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
بیو زده فوق تخصص پزشکی قانونی🙄😏😑

تاپیکای عکسشو ببین خندت میگیرع

اونو دیدم تو دیجی و ریحا. دیجی زده ۲۷۰ ریحا که برند و اورجیناله همش زده ۲۱۰ یعنی دیجی کالا شورش رو ...

عجببب 😐 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2740
عزیزم شما چرا راه ب راه تو سایت دورغ میگی یبار میگی اقدامم یبار میگی شوهرم مرده تنهام اینم جز همون د ...

خب چون من چند بار جواب دادم و شما دقت نکردید..عزیز دلم بهتون گفتم اینا خواهرم بودن من خودم 2 ساله یعنی 1 سال نیم همسرم فوت شده ی پسر 3 ساله  هم دارم و کاربری مشترک بوده قبلا و الان جدا شده لطفا به دروغ نگسد که بقیه ام اشتباه کنن

خب چون من چند بار جواب دادم و شما دقت نکردید..عزیز دلم بهتون گفتم اینا خواهرم بودن من خودم 2 ساله یع ...

منکه باورم ننیشه شما ک انقد ماشالله پولداری ی خونه تو زعفرانیه یکی تو عطیمیه کرج لطفا ی سیمکارت بخر ی کاربری دیگه بزن 

منکه باورم ننیشه شما ک انقد ماشالله پولداری ی خونه تو زعفرانیه یکی تو عطیمیه کرج لطفا ی سیمکارت بخر ...

😂 اول که من برای دعوا نیومدم کلا .خواهرم هم قبلا کاربری مشترک بود و الان مال خودم شده ..ولی انقد میگید شما که انقد مچ میگیری بقیه تاپیکا هم بخونی از یه جایی به بعد همش یکی شده 

عزیزم من خیلی طرفدار بوی های خنک نیستم عزیزم

اما توی ادکلن های خنک داویدوف کول واتر رو دارم که مال همسرمه خیلی عالیه بوش Davidoff cool water

فقط قیمتش زیر ۲۰۰ نیست عزیزم آخرین بار اواخر سال گذشته براش خریدم ۴۰۰ تومن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706