2737
2734
عنوان

بیاید دُررين قربونتون بره ♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 12130 بازدید | 1712 پست

برا @______مهتاب

و برا ياسمن ٧٠هم بخون

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخی عزیزم مبارکت باشه😍😍

انشاالله خوشبخت بشی

یه دعای اضطراری دارم دارید دعا میکنید همتون الان دعا کنید😁شوهرم انتقالی خورده به یه شهره خیلی دورتر،دعا کنید کنسل شه همین شهری ک نزدیکمونه باشه طاقت دوری نداریم🙁😟

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
@narngk     @raha_83     @roza_1928     @panisa1998   & ...

اخ ساهلاممم جونم عزیزم خوبی؟

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
چقدددد خوشگلی ماشالا. چندسالته؟  

سالام عروسكع چترى من😍

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738
اخی عزیزم مبارکت باشه😍😍 انشاالله خوشبخت بشی یه دعای اضطراری دارم دارید دعا میکنید همتون الان دعا ...

چشششششم♥️فردا دیگه😂سر عقد چشم♥️

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  

بسلامتی ودل خوشی خوشبخت باشی😍😍😍😍😘

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
اخ ساهلاممم جونم عزیزم خوبی؟

سلام عزيز دل💖

خوبم فدات تو خوبى؟

اسى داره عروووووس ميشع🤪

آرزو كن

ترشيده كع نيستى؟😐