2752
2734
اونجا هم مامانی مثل خودم بودم یکی دومین بار بود بچه زردی برگشته بود اومده بود بیمارستان یکبار پرستار دیدن داره آناناس میخوره گفتن همینه نرفته دوباره برگشتی چرا آناناس میخوری خیلی گرمه
الهی راضیم به رضای تو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم قدم بزن نه زیاد بخصوص روزای اول تو بیمارستان همه اینارو بهت میگن بهتر متوجه میشی من 10 صبح عمل کردم شبش ساعت 12 به اجبار دکترم قدم زدم تو اتاق معمولا ده روز جذب میشه
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
عامل اصلی زردی ناسازگاری گروه خونی نوزاد با مادره اگه گروه خونی نینی به بابا بره بی برو برگشت زردی میگیره فقط نباید بذاری پیشرفت کنه پسرمن زردی داشت
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2731
باید راه زیاد بری که گردش خونت بالا بره و زخمات سریعتر خوب بشه در ضمن راه رفتن باعث میشه خون تو پاهات لخته نشه لخته شدن خون تو پاها بعد از جراحی خیلی خطرناکه و جبران ناپذیر که اگه راه بری این خطر ازت دور میشه راستی مری جونم دیگه حتی تو خونه هم از بتادین استفاده نکنین خیلی وقته منسوخ شده حتی تو بیمارستانم دیگه استفاده نمیشه گوشت اضافه تو زخم ایجاد میکنه و زخم دیر جوش میخوره
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
الینا من دکترم گفت یکی دو روز اول بشور با بتادین اگه منسوخ شده پس چرا خواهرم که یه هفته پیش سز شد بدنش همش بتادین بود؟؟؟؟؟؟؟
مری جان من خودم پرستارم فقط بعضی مریضا رو پزشکشون دستور میذاره زخمشون با بتادین شسته شه ولی درکل الان2-3 سالی میشه منسوخ شده عزیزم البته بستگی به بیمارستانشم داره بعضیا برا خودشون قانون من درآوردی میذارن
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
الینا جون نمیدونم ولا بیمارستانش خصوصی هست کلا دکتر من خیلی چیزارو قبول نداره
عزیزم بتادین هم خودم استفاده کردم,هم تو بیمارستان استفاده میکنیم
ساحل جون متاسفانه(من هم سزارین شدم هم لاپارا)بخاطر مایع آزاد تو لگن و پارگی کیست تخمدان و احتمال تورشن تخمدان
به ریشه وصل باش و اصل باش!
2706