2733
2739
عنوان

خانمهای باردار یه لحظه میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 25 پست
ممنون دوسته خوبم ایشالله به سلامت نی نیتو بغل کنی

خواهش میکنم شما هم همینطور 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من آن تی ۳۱بود تقریبا استراحت نسبی داشتم که توسونوی ۱۶هفته ۳۰شده بود منم نگران بودم رفتم خونه مادرم و اونجا حسابی استراحت کردم وتو۲۰هفته شد۳۹ حالا منم خیلی تعجب کردم بااینکه دکترسونوم کارش خوبه دیگه نمیدونم احتمالا یا نه الانم تقریبا همش سرپام ولی کار سنگین نمیکنم 

تو ان تی ۳۲ بود انومالی هم گفت همون دوروبر ۳۰ سرکلاژم نشدم شیافم نداشتم مسافرتم رفتم و بارداری ...

ایشالله به سلامتی زایمان کنی یع کم امید گرفتم با حرفات

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم
2728
عزیزم من آن تی ۳۱بود تقریبا استراحت نسبی داشتم که توسونوی ۱۶هفته ۳۰شده بود منم نگران بودم رفتم خونه ...

ممنون دوسته خوبم که جوابمو دادی منم کلا خیلی استراحت میکردم نمیدونم چرا اینجوری شد شما دارو هم استفاده کردی؟

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم
منم 32 یه دکتر بهم شیاف داد میگفت سرکلاژ اون یکی گفت نخور کلی هم دعوا کرد بعدم جفتم قدامی گفت اسراحت ...

دکتر منم گفت استراحت

واسه من ۳۷بود تو ان تی. شیاف داد البته دیگه الان الحمدالله خطر رفع شده

ببخشید یه سوال شما شیاف رو هرشب استفاده میکردی و اینکه مقعدی؟؟

ببخشید یه سوال شما شیاف رو هرشب استفاده میکردی و اینکه مقعدی؟؟

خواهش میکنم عزیز 

سوال داشتی بپرس بدونم کمکت میکنم

اره عزیز هرشب استفاده میکردم ومقعدی الانم بیرون برم کمی اذییت بشم استفاده میکنم

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2740
خواهش میکنم عزیز  سوال داشتی بپرس بدونم کمکت میکنم اره عزیز هرشب استفاده میکردم ومقعدی الانم ...

مرسی دوسته خوبم ممنونم.

ایشالله به سلامتی زایمان کنی یع کم امید گرفتم با حرفات

بیخیال اصلا بهش فکر نکن

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️