2733
2739
شغل اخلاق بعضی چیزا با پول درست نمیشه این حرفو وقتی یه کم پا به سن بزاری میفهمی

والا تو نی نی سایت فقط تفاهم عشق و اخلاق مهمه

اما تو واقعیت والا بیشتر دنبال پول وشغلن 

نمنش،داداش،من،خیلی مورد خوبیه ولی چون،شغل،دولتی نداره هنوز مجرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من جدیدا رو پزشک جراح کراش دارم!!!تخصص پوست و. بیهوشی و روانپزشکی و ... هم نع فقط جراح باشه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2740
والا،این حرفایی که میزنید رو کاغذ قشنگه اما تو واقعیت متاسفانه اینطور نیست داداش من خیلی ادم خوبیه ...

من ازدواج کردم و از بین همه خواستگارایی که داشتم و رد کردم این حرف رو زدم. از بازاری تا پزشک تو همه قشری بودن

شغل دولتی خیلی ملاک نیست، امنیتی که طرف تو شغلش داره مهمه. الان خیلی از دولتیای جدید همه شرکتی و قراردادی هستن حتی با قراردادهای ۴ ماهه! و بعد از ۴ ماه به راحتی تعدیل نیرو میشن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اینجوری هم که شما میگید نیستا ...حقوق هاشون معمولیه

عوضش،کل سال بیکارن😂

سخت ترین کارشونم اینه که بگن گمشو برو بیرون😂😂

همیشه با دانش اموزا تعطیلن

کلا معلما قشر،تعطیلین😂

قشنگ وقت دارن برا شغل،دوم

یادش بخیر یه کریمی داشتیم لکسوس داشت بهش میگفتیم کریم لکسکوس😍😍😍

کل مدرسه روش کراش،داشتن😍😂😂

2706