2752
2734
عنوان

«شعر٧»

| مشاهده متن کامل بحث + 18841 بازدید | 3561 پست
سلام عزیزمم عا من الان امضاتو دیدم چرا ی اهمی ی اوهومی نمیگی دلمون تنگت میشه؟😍😍😍😍😍😍😍 شکر خو ...

😂😂😂قربونت بشم 

من دل منم برات تنگ شده بود 

مگه اسمت رقیه نیست😐😐😐

خداروشکر منم خوبم 

حدیث سلام میرسونه 🌹🌹

🌹💔نــگــرانــمــ...نــگــرانمـ😔 ـنــڪــنــد خــواب بــمــانــمــ..😢..نــڪــنــد بــغــض مــن از شــدت غــمــ،نه بــبــارد،نه بــڪــاهد،ابدالــدهر بــمــانــد.😢..نــڪــنداشــڪ نــریــزمــ؟نــڪــندڪــرب و بــلــاونــجــفــم را نــدهیــ ...حــضــرت اربــابــ..نــڪــنــد بــاز نــخــوانــم ڪــه اے اهل حــرم،مــیــر و عــلــمــدار نــیــامــد...نــڪــنــد بــاز بــمــانــمــ..نــڪــنــد...پــایــپــیــاده حــرمــت بــاز بــمــانــد...بهدلــم حــســرت و آهشــ...نــگــرانــمــ....نــگــرانمــنــڪــنــد دیــر شــود جــاے 😢بــمــانــمــ...اربــابــ_صــدایــ_قــدمــتــ_مــیــ_آیــد😔�
سلام خوبی،😍😍😍 خوش اومدی چقددددد. کم پیدایی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سلام عزیزمم 

ممنون خودت خوبی؟

مرسی عزیزم ای دیگه بیزینس وومن هستم😁😂😂

انشالله بیشتر میام😁🧡

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂😂😂قربونت بشم  من دل منم برات تنگ شده بود  مگه اسمت رقیه نیست😐😐😐 خداروشکر منم خوب ...

نچ اسمم معصومست💋😍

اخی عزیزم یکی ببوسش یکی هم بگو اون ببوستت(کروناهم به پر و بالم)🧡😂😂😂😂😂😂

♥♥♥♥♥♥♥♥ دوستان عیب کنندم که چرا دل به تو دادم باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی ♥♥♥♥♥♥ ...

هرچه می‌خواهمت از یاد بَرَم ممکن نیست
من تو را دوست نمی‌دارم اگر بگذاری!

فاضل-نظری#  

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
نچ اسمم معصومست💋😍 اخی عزیزم یکی ببوسش یکی هم بگو اون ببوستت(کروناهم به پر و بالم)🧡😂😂😂😂😂😂

ااا راست میگیی 😂😂

پس با انیدپ اشتبات گرفتم 😐

خاک وچول😂😂😂

اون بوسم کنه 

من که بوسش نمیکنم 😛

چون پلو میشه۰😂😂

🌹💔نــگــرانــمــ...نــگــرانمـ😔 ـنــڪــنــد خــواب بــمــانــمــ..😢..نــڪــنــد بــغــض مــن از شــدت غــمــ،نه بــبــارد،نه بــڪــاهد،ابدالــدهر بــمــانــد.😢..نــڪــنداشــڪ نــریــزمــ؟نــڪــندڪــرب و بــلــاونــجــفــم را نــدهیــ ...حــضــرت اربــابــ..نــڪــنــد بــاز نــخــوانــم ڪــه اے اهل حــرم،مــیــر و عــلــمــدار نــیــامــد...نــڪــنــد بــاز بــمــانــمــ..نــڪــنــد...پــایــپــیــاده حــرمــت بــاز بــمــانــد...بهدلــم حــســرت و آهشــ...نــگــرانــمــ....نــگــرانمــنــڪــنــد دیــر شــود جــاے 😢بــمــانــمــ...اربــابــ_صــدایــ_قــدمــتــ_مــیــ_آیــد😔�
ااا راست میگیی 😂😂 پس با انیدپ اشتبات گرفتم 😐 خاک وچول😂😂😂 اون بوسم کنه  من که بوسش نمی ...

اخه انیدیپم رقیه نیست😂😂😂😂😂😂😂

حالا عب نداره🤣✋🏻

عزیزم ماچ موچ مجازی😝😍