2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاملا ایده آل و مناسبه

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

بستگی به شرایط و فرهنگ و محیطی داره که دختر خانوم زندگی می کنه.

مثلا تو بعضی روستاها و بعضی شهرها خیلی دیره

بعضی جاها زوده

زن دوم عموی شوهرم 25 سالش بود .از روستا گرفتن تازه بهش پیردختر می گفتن تو روستا.مرده 4تابچه داشت.اینم زن دوم اورد تو همون خونه بازن اول زندگی  می کنه.اینم دوتا بچه اورده.😕

2740

اونایی که میگن دیره، احتمالا توی شهرای کوچیک ساکن هستن. وگرنه توی شهرای بزرگ سن ازدواج بیشتر از این حرفاس

ولی خب در کل 27 خیلی ایده آل و مناسبه

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
اگه آدمشو پیدا کنی کسیکه مرد باشه نه نامرد ، ۱۵ سالگی زود نیس ولی اگه پیدا نشد ۴۰ سالت هم باشه زوده

دیگه 15 سالگی واقعا زوده.کلا زیر 20 زوده. حتی اگه کیس مناسب بود ولی در کل با حرف شما موافقم که بسته گی به اون کیس ازدواجت داره... 

2706