2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بانکیا مزایا دارن حقوقشون خوب نیس.کار ب سابقه کارم داره.من بابام بازنشسته بانک و همچنین پدر شوهرم.مثلا عیدی خوب میدن وام های با بهره پایین میدن.بعد نیروهای قراردادیشونم زود استخدام میکنن

2740
بانکیا مزایا دارن حقوقشون خوب نیس.کار ب سابقه کارم داره.من بابام بازنشسته بانک و همچنین پدر شوهرم.مث ...

اخه فکر نمیکنم الان دیگه استخدام رسمی کنند

قلبم عشقم امیدم دختر نازم پرنیا❤
بانکیا مزایا دارن حقوقشون خوب نیس.کار ب سابقه کارم داره.من بابام بازنشسته بانک و همچنین پدر شوهرم.مث ...

هر عید یا جشن و تعطیلی بهشون ی چیزی میدن.مثلا بابام عید 41میلیون زدن ب حسابشون کم کم

هر عید یا جشن و تعطیلی بهشون ی چیزی میدن.مثلا بابام عید 41میلیون زدن ب حسابشون کم کم

رسمیا منم شنیدم اما قراردادیا فکر نمیکنم اینطور باشه

۴۱??

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
اخه فکر نمیکنم الان دیگه استخدام رسمی کنند

والا ما هرچی تو بانک میریم مبینیم با دیپلم وارد شدن الان تحویلدار هستن.بنظرم هست استخدام نیاشه قرارداد مدت معین میکنن.ولی استخدام میکنن.مطمین باش

والا ما هرچی تو بانک میریم مبینیم با دیپلم وارد شدن الان تحویلدار هستن.بنظرم هست استخدام نیاشه قرارد ...

جدی؟؟؟ میگه قرار داد مدت معینه و جاش تثبیته اما همش میناله که رسمی نیست و حقوقش خیلی کمه