2733
2739
عنوان

به چه کسی میگن پولدار؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1748 بازدید | 57 پست
هستيم ديگه فك كردي پس بالاي خطي!؟

نه شک ندارم آخه فکر کنم فقط ما عادی هستیم همه پولداران هرکی رو میبینم پولداره ☹️🤦🏻‍♀️

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شک ندارم آخه فکر کنم فقط ما عادی هستیم همه پولداران هرکی رو میبینم پولداره ☹️🤦🏻‍♀️

من ي نفر رو ميشناسم خدا شاهده ميوه نميخورن مگه توي مهموني 

گوشت اونقدر كم ميخرن و مصرف ميكنن

زنش تا به حال ارايشگاه براي رنگ مو و ... نرفته

ارزون ترين لباسها رو از حراجي ميپوشه

خلاصه بدون خرج خودشون اصلا نميكنن

ولي! ولي ! ٨٠٠ ميليون ماشين دارن 

ي خونه ٥ ميلياردي دارن

چندين بار اروپا رفتن...

ولي مسافرت خارجي ميرن نُون خشك ميبرن با ماست موسير! تو ما مسافرت اروپا شون ي بار غذاي گرم خوردن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

خدا سعادت استفاده از پول و به ادم بده ما معمولی هستیم اما یه نفر هست تو اشناها این اقا الان ۷۰ سالشه خونش ۱۰۰۰ متر یا ۱۵۰۰ متر هست یادم نیست تو بهترین نقطه شهر یه کوچه مال ایناست خونه قیمت نمیخوره از خانمش ۵ سال پیش جدا شد بهش هیچی هم نداد انداختش بیرون اونم گفت دنبال پولش نیستم رفت یه دختر جوون گرفت بچه هاشم باهاش قطع رابطه ان یه پسرش ارتباط،داره که اونم فقط ماشین زیر پاش ۵ میلیارد هست بابا بهش داده کارخونه داره دو تا وحشتناک پولداره اما تو زندگیش ماشین نداشته پیاده یا با اتوبوس میره میگه ماشین سرمایه نیست خراب میشه زنشم انداخت بیرون که خرجش نکنه این زن جدیدش کارمند هست جوونه 

2731
ايا بدون پول ميشود سلامت بود!    

منظورم سلامتی الان که دارم هست اره منم پولدار نیستم ولی سلامتیمو با دنیا عوض نمیکنم همین که میدونم تاالان خدا نزاشته محتاج کسی باشم پولدارم گلم ان شاءالله خدا به همگی ما سلامتی جسم وروح بده وپول به اندازه نیازمون که با پولمون غرور و دل ادمای دیگه رو نشکنیم .

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
من ي نفر رو ميشناسم خدا شاهده ميوه نميخورن مگه توي مهموني  گوشت اونقدر كم ميخرن و مصرف مي ...

مگه میشه 🤕🤕🤕🤕😱😱😱😱😳

پولدارا هم هزینه ها و خرج های مربوط به خودشون رو دارند آنقدر ها هم که فکر می کنید بی دغدغه نیستن .مشکلاتی دارند که تصورش هم مشکل هست خلاصه اونیکه پول زیادی داره همونقدر خرج هاشم زیاده و توقع اطرافیانش هم زیادتر هست .دیدم که میگم وصد البته به این راحتی ها هم پول خرج نمی کنند .حتی نسبت به آدم های با درآمد معمولی خلاصه یه جوری هستن پول هاشون به واسطه همون خرج نکردن جمع شده و روز به روز بیشتر میشه 

خدا سعادت استفاده از پول و به ادم بده ما معمولی هستیم اما یه نفر هست تو اشناها این اقا الان ۷۰ سالشه ...

😳😳😳😳😳😳😳😱😐😐😐😐

2738
پولدارا هم هزینه ها و خرج های مربوط به خودشون رو دارند آنقدر ها هم که فکر می کنید بی دغدغه نیستن .مش ...

موافقم شدید 🤦🏻‍♀️👌

بنظرم کسی ک بتونه از داشته هاش لذت ببره پولداره وگرنه هستن کسایی ک پول زیاد دارن ولی هیچ لذتی نمیبرن وسلامتی بهترین سرمایه هست

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز
مگه میشه 🤕🤕🤕🤕😱😱😱😱😳

بله ... اينچنين ادماي ظاهر سازي هم داريم

هر كي كه در ظاهر ماشين وخونه خوب داشت پولدار نيست

خيلي ها تبل تو خالي هستن عزيزم

باهاشون رفتم مسافرت ،ي روز كه با هم بوديم حدود سه ساعت مجبورمون كردن پياده بريم،كه پول تاكسي نديدم! تازه پول تاكسي نصف بود....

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
من ي نفر رو ميشناسم خدا شاهده ميوه نميخورن مگه توي مهموني  گوشت اونقدر كم ميخرن و مصرف مي ...

یه نفر هست پولدار نیست اما خسیسه فامیله ۲۰ ساله ازدواج کرده خونه داره از خودش تمام لوازم خونش و یکسره به روز میکنه همه برند فقط بگم یخچالش الان ۴ ساله عوض کرده و حدو ۱۰۰ تومان هست وستینگ هاووس هست برندش اصلا وجود نداره الان هنوز به برق نخورده مبل و گاز و همه چی برند های خاص ولی همه لوازمش همیشه نو هستن ۲۰ ساله خونه خودش زندگی نمیکنه که وسایلش خراب نشه خونه پدرشه خرجشم اونا میدن این پولا رو جمع میکنه لوازم برند میخره چند سال پیش فقط گوشی و ساعتش ۱۸ تومان بود ولی هیچوقت استفاده نمیکنه حیفش میاد لباس برند میخره فقط استفاده نمیکنه

بله ... اينچنين ادماي ظاهر سازي هم داريم هر كي كه در ظاهر ماشين وخونه خوب داشت پولدار نيست خيلي ها ...

تو فامیلای ما زیاد هستن نه خودشون میخورن وخرج میکنن نه به کسی میدن  همینطوری پولدارشدن دیگه والا 🤗🤗

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
2706