2737
2739
عنوان

خونواده شوهرم 😕😒

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 40 پست
چشم و رو ندارن ک 

اصلااااا 

دستت رو بکنی تو‌عسل بکنی تو حلق شون‌زهرمار

سه سال پیش خواهرشوهر کوچیکه م عقد کرد چون پدرشوهرم بسیار خسیسه دیدم اینم هیچ وسیله ارایشی نداره و لباس هاش همه کهنه هستن

کل وسیله ارایش هامو گذاشتم  دراختیارش تا تو خواستگاری .بله برون ومحضر وغیره استفاده کنه وبردمش براش یه مانتو ۱۵۰ تومنی خریدم سه سال پیش . گفتم گناه داره پیش فامیل شوهر سرافکنده نسه

یه ماه بعد بحث مون شد به من گفت تو به خرید عقد من و عیدی م حسودی میکردی 

گفتم منکه به خاطر تو مرخصی گرفتم تا‌تو مراسم عیدیت باشم کلی بهت تبریک گفتم گفت همش ظاهری بود ازچشمات خوندم‌حسودی کردی😑😑😑

درحالیکه خداشاهد اصلا جیز خاصی براش نخریده بودن وده برابر اون من داشتم ودارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر پروعن,شوهرت باید بگه نه نمیارم

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2731
اصلااااا  دستت رو بکنی تو‌عسل بکنی تو حلق شون‌زهرمار سه سال پیش خواهرشوهر کوچیکه م عقد کرد چو ...

چقد لوس دیگه محلشون نذار وقتی ی همچین آدمایی اطرافتان بهتره کار هم واسشون نکنی چون فقط خودت عذاب میکشی

2738