2737
2739
عنوان

حس شیشمی داریم؟؟یه لحظه عاقا .

| مشاهده متن کامل بحث + 3237 بازدید | 547 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونجا بورس میشم فقط میخواستم ببینم اوکی میشه یا نه 

به هیچکس نگو میخوای بورس بشی وبری اونور چون چشمت میزنن وانرژی منفی میفرستن به کائنات

بی سروصدا کارات رو جور کن... فک کنم اره انشالله جور میشه ولی یه کم طول میکشه

2728
به هیچکس نگو میخوای بورس بشی وبری اونور چون چشمت میزنن وانرژی منفی میفرستن به کائنات بی سروصدا کارا ...

وای یعنی چقدر طول میکشه 😭 من مرداد ۱۴۰۰ یه سری میرم بعد میام ایران و صبر میکنم تا نزدیکای دی شروع میشه و شش نفر فقط میدونن که سه نفرشون یا دونفرشون به احتمال زیاد باهام میان ولی یکی از این سه نفرو خودمم میدونم اشتباه کردم که گفتم😭😭بعضیا به زور از دهن ادم میکشن بیرون

وای یعنی چقدر طول میکشه 😭 من مرداد ۱۴۰۰ یه سری میرم بعد میام ایران و صبر میکنم تا نزدیکای دی شروع م ...

ببین حسم میگه میری ولی تا چیزی اوکی نشده به هیچکس نگو...چون پشت سرت میگن اره نمیره نمیتونه بره وکائنات دست به دست هم میدن تا تو نری

ببین حسم میگه میری ولی تا چیزی اوکی نشده به هیچکس نگو...چون پشت سرت میگن اره نمیره نمیتونه بره وکائن ...

ممنونم از راهنماییت😘😘اره اتفاقا ادمای زیادی هستن تو فامیلمون که اینجوری سرکوفت میزنن به خصوص خواهرم😟

2740