2733
2734
عنوان

زشت ترین رفتارهایی که از بهترین دوستتون دید چی بود ؟ 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2230 بازدید | 123 پست
خودمم نمیدونم والا  ولی خیلی سریع میفهمم  راستگو یاد روغگو  بدذات یا صادق سریع م ...

اه ای کاش منم اینطوری بودم خسته شدم انقدر با ادمای نمک نشناس دوست بودم 

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
از دوست زیاد کشیدم برای همین تصمیم گرفتم دیگه صمیمی نشم اما قبلنا یه دوست داشتم به شدت صمیمی بودیم ی ...

چقدر نمک نشناس و بی شعورن !!!!! 

منم مث تو دست خودم نیست ولی اصن نمیتونم با کسی صمیمی شم

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اه ای کاش منم اینطوری بودم خسته شدم انقدر با ادمای نمک نشناس دوست بودم 

دقت کن 

حرفا ک میزنن با میمیک صورتشون تو یه راستا هس یا نه 

از حالت چهره و لحن صدا میشه فهمید

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
با دوستم رفته بودیم بیرون.اون یکی دوست صمیمیه مشترکمون زنگ زد به دوستم.تا تونست غیبتمو کرد منم هی اش ...

پشام دارن بندری میزنن 😑😂🤣

عجب کثافتی بودهها🤢

2731
دقت کن  حرفا ک میزنن با میمیک صورتشون تو یه راستا هس یا نه  از حالت چهره و لحن صدا میشه ...

اها 🤔🤔🤔🤔

چ جالب حتما امتحان میکنم مرسی 😁😙

اوه عزیزم من میخواستم وسطای pm بگم بهت که به پسرداییت بگی جلو ه و ل بازیه زنشو بگیره ولی پسر داییتون ...

واااای اینم دقیقا اینجوریههههه😬😬😬😬😬😬😬😬😬

خیلی رومخخخخخن😒😒😒😒

چی میکشی تو

واااای اینم دقیقا اینجوریههههه😬😬😬😬😬😬😬😬😬 خیلی رومخخخخخن😒😒😒😒 چی میکشی تو

😂😂😂سعی میکنم تا حد امکان نبینمش خخخخ

امیدوارم متوجه بشه 😑

آدمی که خوابیده رومیشه بیدار. کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده امکان ندارع بیدار کرد😉🙃

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
اخ اخ دقیقا 😤

😑😑

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
آدمی که خوابیده رومیشه بیدار. کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده امکان ندارع بیدار کرد😉🙃

واو ۰ خفن😜

ولی اره موافقم باهات بهتره دیگه pm ندی بهش و فقط سین کنی ولش کننننن بابا ازش دور شو

واو ۰ خفن😜 ولی اره موافقم باهات بهتره دیگه pm ندی بهش و فقط سین کنی ولش کننننن بابا ازش دور شو

😎😎دقیقا سرد برخورد کردن و جواب ندادن بهترین راهه ممنون دوستم 🌹⁦♥️⁩

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
🤢😐🤚خاک تو سرش

اره تازه پسره هم دانشگاهی من بود دوستم همه خرقای خصوصی منو به پسره گفته بود

ابرومو برد 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
اره تازه پسره هم دانشگاهی من بود دوستم همه خرقای خصوصی منو به پسره گفته بود ابرومو برد 

واکنشت ؟

واکنشت ؟

قطع رابطه 

الان دوسال میگذره 

از همه جا بلاکش کردم 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
2706