2733
2734
بسیار عالی مثلا شما گفتید دوستی خیابونی و ادامه ی ماجرا. قبول دارم شما خودتون دوستی که کجا شکل بگی ...

پسرا خیلی زرنگن میگن که فقط اومدم دوست شیم خوش بگذرونیم؟؟؟😅

اگه این اتفاق بیفته یه تیپا به طرف کافیه

محیطای کاری، محیط دانشگاه، گروهای دوستی مختلط و اینجور جاها هر دوستی که اتفاق افتاده و به ازدواج رسیده موفق تر بوده و البته جاهایی که ممکنه به ذهن هیشکی نرسه و آشنایی اونجاها رخ بده

بعدم بابت لمس و این صحبتا که همون اول وجود نداره کم کم شکل میگیره موقعی که دو طرف صمیمی شدن و خیلیم جذابه و حس صمیمیت و علاقه بیشتر میشه و بنظرم باید بوجود بیاد در غیر این صورت من شخصا به صمیمیت و راحتی طرفم باهام شک میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرا خیلی زرنگن میگن که فقط اومدم دوست شیم خوش بگذرونیم؟؟؟😅 اگه این اتفاق بیفته یه تیپا به طرف کاف ...

گروه های مختلط که من دیدم بیشتر لاس میزنند ( با عرض معذرت )

گروهای تلگرام این طور بودند و صمیمی اند با همه انگار .

شما موقع حرف زدن با پسرها دوم شخص مفرد بکار میبرید ؟

البته ممکنه یکی نقشه بکشه تا به هدفش برسه و بعد بذاره و بره

اما باز خط قرمزهای خوبی دارید به نسبت

خدا یار و نگهدارتون باشه

در پناه خدا

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
2728
گروه های مختلط که من دیدم بیشتر لاس میزنند ( با عرض معذرت ) گروهای تلگرام این طور بودند و صمیمی اند ...

اینکه اجازه بدی باهات چطور صحبت کنن مهمه من این اجازه رو به کسی نمیدم مگه اینکه باهاش صمیمی باشم و تو خلوت اونم نه هر حرف یا هر رفتاری 

خود اون طرفم باید حدودشو بدونه و مودب باشه وگرنه این آدم کلا از دایره روابط من خارجه

من فقط لفظ شما رو بکار میبرم بعدم که صمیمی شدم میگم تو، افعالم جمع نمیبندم چون مدام یادم میره بعدش آبروم میره با اون مدل حرفیدنم😂

بنظرم شما تو مسائل مربوط به روابط یه کم زیادی مذهبی و بسته هستی و طرز فکرت با عقاید من و ۹۰٪ کاربرای اینجا متفاوته(شایدم ۹۹٪🙄)

به هر حال هرکی حق داره اونجور که عقلش میگه رفتار کنه 

صلاح کار خویش خسروان دانند و این حرفا

شب بخیر و خدافظ✋🏻

اینکه اجازه بدی باهات چطور صحبت کنن مهمه من این اجازه رو به کسی نمیدم مگه اینکه باهاش صمیمی باشم و ت ...

یعنی شما میگید من اشتباه میکنم و خشک مذهبیم ؟

بسته فکر میکنم ؟

من چون دوست ندارم شکست عشقی بخورم و یا احساسات ی دختر درگیر بشه و یا احساسات خودم این طورم وگرنه میتونم همین الآن دوست دختر بگیرم و به مادرم معرفی کنم و بگم برای ازدواج میخوام

کلا انتخاب با خودمه و این طور نیست مامانم بخواد دنبال زن برای من بگرده .

ممنونم

سلامت باشید .

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
ضربه که نمیشه گفت پسر اگه یکی را بخواد واقعا نمیره با یکی دیگه اگه رفت باید یعنی رفته دنبال لیاقت خ ...

اخه نميدونيد ك رابطه من راه دور بود چندين سال بواسطه تحصيل من و اون اقا 

حدودا ٩/٨ ساله با هميم همش جنگ 

اون هيچي از من نميفهمه جز ي صداي پشت تلفن 

من همه جوره احساسم ثابت كردم .. 

ولي چون حسم نميكنه .. اصلا براي اين احساس هم زياد كاري نميكنه 

دائم ميگه نميزارم جايي بري تو تمام سختي هام با من بودي از دستت نميدم و فلان 

اما ميفهمم وقتي ي دختر حضوري مياد تو زندگيش چطور من و ب راحتي فراموش ميكنه 

حتي ادعا ميكنه ك چرت و پرت ميگم 

اما نميشه انكار كرد ك 

قك كن چندبن مدت يكيو حضوري ببيني وقت بگذروني و... معلومه بعش عادت ميكني و من هم فراموش ميكني 

دارم ميسوزم 

من ٨ سال. شب و روزم گذشتم 

نميخوام از دست بدم 

2740
اخه نميدونيد ك رابطه من راه دور بود چندين سال بواسطه تحصيل من و اون اقا  حدودا ٩/٨ ساله با همي ...

من کاملا میدونم

چون برادر خودم 13 ساله این مدلی یکی را میخواد !

به من میگه اشتباهی که من کردم را تو نکن ( البته برادرم هنوزم وفاداره اما این مدل ارتباط اشتباهه ) و منم از اشتباهات اطرافیان درس میگیرم .

اما پسری که میگید رفت با ی دختر دیگه ؟

اخه نميدونيد ك رابطه من راه دور بود چندين سال بواسطه تحصيل من و اون اقا  حدودا ٩/٨ ساله با همي ...

نه به حضور نیست .آدما هر چقد بیشتر باهم حرف بزنن بیشتر عاشق میشن و با قلبشون همدیگرو عمیقا حس میکنن.  این رابطه اگه به حضور تبدیل بشه میشه عمیق ترین عشق و پایدار .چون رنچ کشیدین به هم برسین .قبل از جسم روح همو لمس کردین .ولی وقتی یکی از اول حضور داره شاید اونقدر ها اول قلب همو حس نکنن فوری برن سراغ جسم .و رابطشون اونقدرها عمیق نشه چون رنج نبردن برای هم حسرت وصال نکشیدن.