2737
2739
عنوان

همسرم میگه بی سر و صدا باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 39244 بازدید | 329 پست

صبرکن

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭 70 میلونه 

خدایی این خبرارو از کجا میارین،اصلا هم اینطور نیست،روسیه که هنوز نه قیمت داده و نه اطلاعات دقیقی از واکسن،واکسن آمریکایی که قیمت داده گفته نهایت ۶۰ دلار،و البته گفتن واسه کشورایی وضعشون خوب نیست خیلی پایین تره

2731
بخدا خودمم نمیدونم دیگه چیکار کنم  از ی لحاظ وقتی ب این فکر میکنم اگه خدایی نکرده اتفاقی بیوفت ...

ی مهمونی با خانواده هاتون بگیرین و بزن برقص کنین انقد خوش میگذره که نگو البته لباس عروس بپوش آتلیه برو بعد برید خونه مادرشوهر یکم جشن و شام وتمام

از تمام عروسیا بهت بیشتر خوش میگذره چون کسایی هستن ک خوشبختیت میخوان واقعا نه ی مشت خاله زنک حسود

2740
اتفاقا اینقد به واکسنش مطمئن بوده که حتی دخترش هم تزریق کرده،خود دانشمندایی که درستش کردن اول روی خو ...

بله تو کشور خودش

ولی تایک ساله دیگه به کشورهای دیگه نمیده

خودپوتین گفت

2706