2737
2739
عنوان

مستاجره از الان داره کرم میریزه واسه شوهرم😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2580 بازدید | 105 پست

وا چه حرفا میزنید بنده خدا اینجوری گفته تنهام که تخفیف بگیره  اصلا ربطی نداره بخواد با شوهرت بریزه رو هم  هم زنا تنها مه خراب نیستن شاید واقعا نداره 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال ما هم ی مستاجر داشتیم که خانمش اکثرا تنها بود و همسرش چند روز خونه نمی اومد به خاطر کارش ،  ی کاری داشتن زنگ میزدن به همسر من  (مثلا می خوام آشپزخونه رو تمیز کنم بیا ظرفشویی رو باز کن )  من قاطی کردم و خودم با همسرم رفتم پیش خانمه ، بهش گفتم به چه دلیل کاراتو به همسر من میگی ؟ گفت آخه شوهرم نیست!!! گفتم برادرت که هست بابات که هست برادر شوهر ، پدر شوهر ....

دفعه آخرت باشه زنگ میزنی ، دیگه زنگ نزدن.

وا  چه دلبری ای کرده عین مرد بودن و رو پا خود ایستادن دلبری کردن هست حرف زدن عادی هم نمیشه ...

عزیزم شاید لحن گفتنش فرق داره، بعضی زنها عشوه میان بعضیا واقعا مثل شیر زن صحبت می کنن که آدم به خانم بودنش افتخار می کنه

2728
عزیزم شاید لحن گفتنش فرق داره، بعضی زنها عشوه میان بعضیا واقعا مثل شیر زن صحبت می کنن که آدم به خانم ...

مردی که با یه ویس نتونه خودش رو کنترل کنه بر فرض بر دلبری خانوم ،

می تونه با یه جواب محکم حدود زن رو براش مشخص کنه

توهین به بقیه مجرد ها یا بعضی افراد با این شرایط نشه  ولی یه خانم با این شرایط اومد تو ساختمون ...

برای رفت و امد توخونه ای ک بابتش پول میدم باید بیاد جواب پس بده ؟؟؟ عجب ادمایی پیدامیشنا

من سالهاست هم مستاجر دارم هم بخاطر شغلم کلی با مردم در تماسن همه مثل هم نیستن ادما خیلی متفاوت حرف م ...

با ديدن اين تايپيك پيش خودم فكر كردم انسانيت مُرده😔 چقد براي هم وطنام ناراحتم كه اين طرز فكرشونه ،

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2738
بنگاه واسه اینه. حرفی داری برو بنگاه مثل مرد بشین حرفت بزن. من مخالف این مسائل هستم. حتما ویس خانم ی ...

ببین  کلا قانونش اینه وقتی خونه اجاره میکنی اگر شیر خراب باشه یا جایی مشکلی باشه باید به صاحب خونه بگیم بیاد درستش کنه  چون اگر خودمون خرج کنیم  ممکنه قبول نکنه  مثلا ما یه جایی اجاره کردیم تمام شیر های اب خراب بود گفتیم بیا درستشون کن  امد شیرها رو عوض کرد یا پمپ خراب باشه میاد درست میکنه  یا کولر. 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
ارع واقعا بعضیا به همجنس خودشونم رحم نمیکنن

اره واقعا رحم و مروت و مردانگي توي وجودشون نيست بعضيا خوبي و محبت و انسانيت ندارن. 

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
با ديدن اين تايپيك پيش خودم فكر كردم انسانيت مُرده😔 چقد براي هم وطنام ناراحتم كه اين طرز فكرشونه ،

وابستگی مالی و عدم اعتماد به نفس مردسالاری و جهان سوم یعنی همین

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

اره واقعا 😔

راست میگی خودمم همینم هرکی نگا شوهرم کنه میگم منظور داره سریع وارد عمل میشم  

در تاریخ99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد     
راست میگی خودمم همینم هرکی نگا شوهرم کنه میگم منظور داره سریع وارد عمل میشم    

الهی من فدات بشم 😘⁦♥️⁩ درک میکنم چون دوسش داری و به چشم خودت میاد فکر میکنی همه ازش خوششون میاد ولی اینجوری نیست . خودم به شخصه همیشه فکر میکنم شوهرم خیلی خوشگل و جذابه و از همه بهتره خاله های همسرم بهم میخندن میگن علف به دهن خودت فقط شیرینه 😁 ولی این تصور رو ندارم که اطرافیان منظور دارن اونایی هم که منظور داشتن ولشون کردم تا ببینم همسرم سربلند میشه یا لیاقت زندگی باهام رو نداره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706