2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مانتو و روسری شیری رنگ با موی مش کرده و کلیپس رو به بالا😃😃

به نظر من خیلی بده که تازه عروس موها شو مش کنه حتی به نظر من توی عروسیش هم بده که موهاش رنگ داشته باشه هر چیزی سادش قشنگه😉

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2731
النگوهاش جرینگ جرینگ صدا بده لباسا نو نو موها دکلررررها ابروها رنگ شده رژ قرمز 🌞

Blوای دختر خالم اومد تو ذهنم موقع عقدش😅😅😅

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴
2740
مانتو و روسری شیری رنگ با موی مش کرده و کلیپس رو به بالا😃😃

😂😂😂😂😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
به قول شوهرم موهاشو زرد نکنه ، سایه ی آبی و نقره ای نزنه و کفش تق تقی با شلوار جین تنگ نپوشه... &nbs ...

یا خدا این دیگه ته بدبختیه 😅

چیه آخه من بعد 1 سال عروسی هنوز موهامو رنگ نکردم این خز بازیا چیه😁

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴
یا خدا این دیگه ته بدبختیه 😅 چیه آخه من بعد 1 سال عروسی هنوز موهامو رنگ نکردم این خز بازیا چیه😁

آره والا... مثل همیم. البته من دو ساله ازدواج کردم

خدایا عاشقان را غم مده...شکرانه اش با من