2733
2739

سلام. 

مراسم اشنایی برای خواهرمه

اما متاسفانه 20 روزه خالم فوت کرده و خانواده اون اقا برای تسلیت گفتن میان و میخان اشنا شن

الان باید شیرینی بخریم؟ یا فقط میوه؟ خرما یا حلوای اماده هم بزاریم؟ 

مادرم سیاه بپوشه سر تا پا؟ 

موقعیت عجیبیه. نشد بگیم نیاین چون میخایم این وصلت سر بگیره. 

لطفا راهنمایی کنید.... 

دختر بودن هم قوی بودن نیاز داره هم ظریف بودن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2269033&slug=چند-نکته-که-خوبه-خانوما-توی-خاستگاری-رعایت-کنندبا-تجربه-ها-بیان&postId=143361905

بيا برو بخون

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728

پذیرایی با میوه و چای میتونید شیرینی ام بگیرین مثلا کیک دریت کنین خودتون....

خرما و حلوا اینا نیلز نیست بنطرم...

مادرتونم هرچی رسمتونه اگه الان سیاه تنشه بپوشه اون موقع 

شیرینی ام نباشه مهم نی

..

تسلیت میگم غم اخرتون باشه...

مثه مهمونی معنولی بهش نگاه کنین

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
2740

خدا خالتون رو رحمت کنه...

لباس سیاه سیاه نه نپوشید..همینکه از مدل موجه و سنگینی استفاده کنید کافیه..

میتونید برای پذیرایی از گزینه هایی مثل کیک حلوا استفاده کنید..خیلی خیلی شیک و خوشمزه..خرما و میوه هم باشه اشکالی نداره..شیرینی نسکافه ای هم معمولا به درد همچین مراسم هایی میخوره..

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

عزیزم خوشبخت بشن 

خیلی عادی و اونها درک میکنن پس اگر سیاه هم مادرتون بپوشن متوجه میشن ولی بنظرم یه لباس مشکی نه مثلا سرمه ای قهوه ای اینا بهتره

خب حلوا هم باشه برای شادی روح مرحومه ولی افراط کردن نه مثلا طرف اومد خاستگاری رحلت امام بود گریه میکرد 😐😑

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
مثل هر مراسم عادی حلوا اینا اصلا مادرت سیاه بپوشه اشکال نداره شما ها دیگه سر تا پا سیاه نکنین 

اخه امره خیره 

اینجوری بد نیس با حلوا و سیاه؟! 

دیگه عذادارید مشکی بپوشید اما نه سرتاپا مثلا شال مشکی و سفید باشه یه همچین چیزی که کاااملا همگی سیاه نپوشین یکم تو ذوق میزنه

شمام رنگای سفید و قرمز و نمیدونم این چیزا نپوشید

رنگایی مثل خاکستری خوبه

پذیرایی هم فقط میوه چای یا شربت شکلاتی چیزی یا اگر شیزینی هم میگیرید شیرینی خشک بگیرید بنظرم یا رولت

عزيزم

شيريني كاكائويي كه روش قهوه و شكلات داره سياهه بخريد

شيريني خرمايي هم هست 

از اونا بخريد

حلوا هم قالب بزنيد خوشگل و شيك

مادرتون سورمه اي يا تيره بپوشيد با روسري مشكي

خودتونم همينطور خانوما فقط روسري مشكي باشه

خواهرتون رنگ تيره كه مثلا خاد مشكي داره انتخاب كنن 

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بنظرم یا خرما حلوا بیارید هیچ اشکالی نداره اما مادر به حرمت مراسم خانوادگیشو حداقل یه روسری مشکی بپو ...

مامانم ک میگه کلا لباس مشکی بپوشه 

اما خب امر خیره بهتر نیس روسری مشکی سرش نکنه؟ 

2706