2733
2734
عنوان

این کارایی که در حق شوهرم کردم عجله ای بود ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 52 پست
خیلی حالم بده مخصوصا امروز

خییلی دیر اقدام کردی ، دختر تو عزت نفس نداری ؟ خانواده ات برات ارزش نداشتن ؟؟؟

دوستان گل تاپیکای جنجالی رفتید منم تگ کنید 😄 مرسی عشقولیا 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داشتم شایدم دارم من احمق  ولی خب ارزش زندگی کردن نداره  ولی حالم خیلی بده اصلا داغونم

حالت از چی بده پس.چن ساله زیر ی سقفین ؟انقد بی تفاوته ینی رابطه جنسیتون چجوری بوده قبلا الان چن مدته خونه پدر هستی؟

حالت از چی بده پس.چن ساله زیر ی سقفین ؟انقد بی تفاوته ینی رابطه جنسیتون چجوری بوده قبلا الان چن مدته ...

الان این سوالا که پرسیدی محض کنجکاوی خودت بود یا جواب دادنش دردی از درد استارتر کم میکنه 😐🙄

دوستان گل تاپیکای جنجالی رفتید منم تگ کنید 😄 مرسی عشقولیا 🥰
2738
نمیاد مطمعنم  بابام میگه حق نداری برگری

ای کاش ای کاش و ای کاش با شروع این مشکلا میرفتید پیش یه روانشناس 

من نمیدونم چرا مردم ما به این مشاوره ها اعتقاد ندارند همه جوره میخوان خودشون راه درست و پیش برند

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ای کاش ای کاش و ای کاش با شروع این مشکلا میرفتید پیش یه روانشناس  من نمیدونم چرا مردم ما به ...

من سه سال خیلی رفتم خیییییلی

هر بار خواهش میکردم شوهرم بیاد اصلاقبول نمیرد

از مادرشوهرم خواستم اونم قبول نکرد 

مشارم گفت تنهایی نمیتونی کار زیاد بکنی

سه سال  رابطمون خوب بود مشکل نداشتیم  البته وفتی قهر بودیم رابطه نداشتیم

ببین زود تصمیم نگیر از حالاتت معلومه که خیلی زندگیتو دوس داری شوهرتم دوس داری.و دوس دازیکه برگردی به روزای قدیم شوهرت یچیزی داره اذیتش میکنه حالا از کودکی یا شاید الان باید بفهمی اون چیه حتما ببرش پیش روانکاو حداقل اینطوری اگرم تهش طلاق گرفتی خیالت راحته که تمام تلاشتو کردی و درست نشد

2706