2733
2734
عنوان

جای من باشین می‌بخشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 48 پست

حس میکنم تاپیکت سر کاریه

وگرنه این حجم از خونسردی از ی زن بعیده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

عزیزم من تاپیکای قبلیتو یه چک کردم...ببخشیداهمسرت خیلی وقیح شده...ولی من بحثم باشماست که اینقدرمیگی عااااااشقشششم وفلان عزیزم این دیگه عشق نیست وابستگیه شدیده شماس به همسرت که همینم همسرتو پروتر وباجرات ترمیکنه..نمیخوام دلتوچرکی کنم ولی بااون چیزایی که خودتون توتاپیکای قبلی گفتین که پروجلوبابات گفته صیغه کردم وبعدامادرش بهت گفته خلاف شرع نیست وبااون پنج اکانتش واقعا این مرد،مرده زندگی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما ازش بخواه خونه را کامل به نامت بزنه، حق طلاق هم بگیر، اگه عاشقشی وایسا زندگی کن ولی فعلا بچه دار نشو، اگه اخلاق و رفتارش باهات خوبه،. خسیس بازی در نمیاره، بی احترامی نمیکنه به نظر من وایسا زندگیتو بکن ولی اگه ازش سردی  یا بی احترامی و دیدی ازش طلاق بگیر

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
2728