2733
2739
عنوان

ناهار چی میخواید درست کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 66 پست
عزیززززم     ان شالله زودتر خوب شین و غذاهای خوشمزه بخورین    

من بستری نیستم از بیمار پرستاری میکنم چند سال پیشا غذاهاش خوشمزه بودحتی از دست پخت مامانمم بیشتر دوست داشتم  ولی الان.....

Kya mujhe pyaar hai🥰😍

استامبولی با سالاد شیرازی

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب رو کامل خوابم نبرد سحر خیز نیستم پس  ناهار هم کوفت 😒😝😅

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2728
😍😍😍من به ندرت قرمه سبزی میپزم امروز خواستم یه حالی بدم به همسرم😂😂

نوش جونتون منم حال کردم    

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
استامبولی با سالاد شیرازی

اوووف  

2738
دلم میخواد شامی درست کنم ولی نمیدونم اخرش چیبشه

مگ بلد نیسی گلم؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
من بستری نیستم از بیمار پرستاری میکنم چند سال پیشا غذاهاش خوشمزه بودحتی از دست پخت مامانمم بیشتر دوس ...

اهان 

خوب ان شالله حال همراهتون خوب شه

بگین از منزل براتون غذابیارن دلم براتون کباب شد خوب

خسته نباشین خدا خیرتون بده سخته...

آخه بچه هم شب ۲/۵ خوابید از ۵/۵ هم با من بیدار شده منم از ترس اینکه اجازه بده کتلتارو درست کنم کاری به کارش نداشتم تمام کابینتارو ریخته وسط آشپزخونه

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2706