2737
2734
من راضی نیستم بیشتر بخاطر اینکه مریض بود پانیک داشت نگفتن بهم میدونم دیگه دیره اخه یه بچه دارم دوس ن ...

وای بخاطر مریضیش ناراضی هستی بیچاره که دست خودش نیست .اخلاق و شخصیتش چجوریه؟

منم نميدونم بابام چه عکس العملی داشته باشه 

بابا من شوهرم بارها زنگ زده بیا ببرش ولی باز خودشو حقیر میکنه بگو اخه فکر میکنی کیه  که این همه خودتو کوچیک میکنی وزیر یا پسر فلان بن دوله ست یه بیکار بیعار دروغگو خیانتکار بدبخت و بی فرهنگ که نه ادب داره نه شعور چرا خودتو کوچیک میکنی 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بخاطر مریضیش ناراضی هستی بیچاره که دست خودش نیست .اخلاق و شخصیتش چجوریه؟

گفتم که قبل عقد و عروسی نگفتن وقتی زنش شدم با خوردن قرصا ی اعصاب فهمیدم بعد این مریضی ش کل زندگی رو تحت تاثیر گزاشته سه چهار ماه یکبار رابطه داریم خیلی خیلی سرد مزاجه درمان فایده نداره دکتر گفت باید تحمل کنی من یک دختر شاد بودم تو فامیل شدم بعد ازدواج یه پیرزن افسرده دردم رو به کی بگم 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2728
سنی نداری بچه هم که نداری اگ نمیتونی تحملش کنی الان جدا بشی خیلی بهتر از اینه ده سال دیگه با یه بچه ...

خودت چند سالته 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

شوهر من هم ناراحتی اعصاب داشت وهمش بهونه میگرفت محبت نمیکرد اونوقتا به من نگفتن مریضه همش میگفتن صبر کن اون سختی کشیده خوب میشه بعدها میگفتن من مقصرم همش میگفت تورو گرفتم مادرم رو از تنهایی دربیارم منم مادرشرو دوست داشتم و۱۰ سال تویه اتاق زندگی کردم همش میگفت پول ندارم الان ۵ تا خونه داره همش میگم اینا از خونه دل من وحق من که ضایع شده خریده شده ۱۰ سال با مادرشوهر وخواهر شوهر تویه طبقه بودم وشکنجه شدم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
 گفتم که قبل عقد و عروسی نگفتن وقتی زنش شدم با خوردن قرصا ی اعصاب فهمیدم بعد این مریضی ش کل زند ...

من یبار که شوهرم خیلی اذیتم کرد تو روز عروسیم بود شروع کردم گریه و با صدای بلند نفس کشین هیچ کنترلی رو خودم نداشتم انگار با نفسم داشتم جیغ میکشیدم داشتم خفه میشدم و حالم بهم میخورد بعد چند دقیقه به حالت عادی اومدم بقیه میگفتن حمله پانیک بوده 

2740
شوهر من هم ناراحتی اعصاب داشت وهمش بهونه میگرفت محبت نمیکرد اونوقتا به من نگفتن مریضه همش میگفتن صبر ...

منم الان  دارم با مادر شوهرم زندگی میکنم شرایط جدا شدن هم نداریم فعلا 

بابا من شوهرم بارها زنگ زده بیا ببرش ولی باز خودشو حقیر میکنه بگو اخه فکر میکنی کیه  که این همه ...

من شوهرم تنها کاری که نکرده خیانته چون بشدت بد دل و غیرتیه میگه از آدم خیانت کار بدم میاد همش هم فکر میکنه من یه روز بهش خیانت میکنم 

من شوهرم تنها کاری که نکرده خیانته چون بشدت بد دل و غیرتیه میگه از آدم خیانت کار بدم میاد همش هم فکر ...

شوهر من اینا رو خیانت نمیدونه افتخار میدونه چون بنظرش حقشه

منم الان  دارم با مادر شوهرم زندگی میکنم شرایط جدا شدن هم نداریم فعلا

من شدیدا به یاری خدا اعتقاد دارم یه جوری کمک میگنه کاملا نا محسوس

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
خخخخ چه حقی 

حق صیغه و چهار تا زن

2706