2737
2734
عنوان

چطوری میشه پسر دار شد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 76 پست

بچه ها معذرت میخوام ولی من هیچ وقت قبل شوهرم ار ض ا نمیشم یعنی هیچ وقت پسردارنمیشم؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا؟؟ چرا؟ ببخشید البته😓😓😓

چه میدونم نمیشم دیگه 😑

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
بچه ها معذرت میخوام ولی من هیچ وقت قبل شوهرم ار ض ا نمیشم یعنی هیچ وقت پسردارنمیشم؟

من قبل همسرم ارضا شدم و بچه دختر شد ربطی نداره 

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
کارآموز هستم گلم ۹۶

چقدعالی کاش منم میخوندم چن سالی بخاطر بچه داری از درسام فاصله گرفتم امسال میخواستم بخونم که شوهرم ارشد داشت نشد

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
ای یو ای تعیین جنسیت بکنه

ای یو ای چطوری هست هزینه اش چقدره؟

2740
عزیزم من برای خواهرم پرسیدم دوتا دختر داره حالا بچه پسر میخواد 

عزیزم اصلا به تغذیه و روش های مختلف توجه نکنین اگه خواهرت واقعا پسر میخاد حتما بره آی وی اف تعیین جنسیت کنه چون دوتا دختر داره دیگه جایی برای ریسک نداره که بخاد با این روشها پسر دار بشه چون اینا هیچکدومش قطعی نیست

یه خانومی همینجا میگفت من هرچی رو که بگین انجام دادم، زمان تخمک گذاری و شستشو با جوش شیرین و 6 ماه تغذیه دکتر و کلی کارهای دیگه حتی میگفت نذرهای مختلف کردم و بچه یتیم زیر سرپرستی گرفتمو و خیلی چیزای دیگه ولی بچه ام دختر شده،، اون بچه دومش

بود

اسپرم مرد رو میگیرن دختر و پسرش رو جدا میکنن روز تخمک گذاری تزریق رحم زن میکنن.هزینه ش از یه تومن تا ...

چطوری اسپرم مرد رو میگیرن؟مگه میشه

2706