2752
2734
عنوان

جایگاه معلم قابل قیاس با جایگاه مادر !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 23 پست
مهنوش

1392/6/10 6:00 ب.ظ

من برای معلما خیلیییییی احترام قائلم

چون مامانم معلم بازنشسته ابتدایی هست و دیدم که چقدرررر زحمت میکشید و اعصاب خوردی داشت .
خودمان را با جمله قسمت چه باشد گول میزنیم ... قسمت اراده من و توست ! ( خدا جون اراده کردم خوب باشم و به آرزوهام برسم پس به من لطف کن تا روزهای قشنگ رو ببینم ) سیمین
سیم سیم جان

مامان من فقط معلم نبود . برای همه بچه هاش مادری میکرد. یادمه یکی از شاگرداش مادر پدرش داشتن از هم جدا میشدن. انقدر با پدر نادرش صحبت کرد که از طلاق منصرف شدن

یکی از بچه هاش فقیر بودن . ههروز از غذایی که خودمون داشتیم ،براش میبرد مدرسه و بهش میداذ

الان متاسفانه مامانم زمینگیره و حدود 9 ساله سکته کرده و دقیقا یکماه بعد از بازنشستگیش اینطور شد
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شالله که به حق زحمت هایی که کشیده سلامتیشو بدست میاره
خودمان را با جمله قسمت چه باشد گول میزنیم ... قسمت اراده من و توست ! ( خدا جون اراده کردم خوب باشم و به آرزوهام برسم پس به من لطف کن تا روزهای قشنگ رو ببینم ) سیمین
خدایی به معلما که خوب میرسن والا خیلیا هستن از صبح تا 4 بعد از ظهر سره کارن با همون تحصیلات حقوقشون به معلما نمیرسه . درضمن مزایای زیادی دارن . حق مسکن دارن البته تو بعضی شهرا حق بیمه و.... خیلی چیزای دیگه
در ضمن تعطیلات خوبی دارن. صبح هم میرن سره کار تاظهر
من خودم رشته ام آموزشیه امسال هم فارغ اتحصیل شدم عجییییییب دنباله کارم
اما آموزش و پرورش استخدام نمیکنه
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
همه ی شغلها سختی داره هیچ شغلی بدون سختی نیست
البته به جز کارمندای پیام نور خخخخخخخخ

معلما هم با بچه ها باید سرو کله بزنن . بچه های بد هم تو کلاس زیادن و فکرشون همیشه درگیره

راستی سیم سیم جون شما دبیرستان درس میدادی نه؟ شما بودی با بچه های کلاس مشکل داشتی؟
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
سلام زیبا جون من ابتدایی بودم عزیزم
سلام زیبا جون من ابتدایی بودم عزیزم

سلام عزیزم.

ببخشید یه راهنمایی ازت میخواستم. من ۳۸ سالمه و لیسانس حسابداری دارم. خیلی دوست دارم تو مدرسه کارکنم, حالا یا معلم یا دفتردار بشم. به نظرت میشه با توجه به اینکه سنم زیاده؟؟؟  چندسال حسابداری کردم.