2733
2739
خانوما خیلی ریسک داره بورس؟؟داداشم سرمایشو کلا گذاشته براش

اشتباه کرده ...سرمایه رو که نمیذارن تو بورس..پس انداز رو میزارن اول .خم و چمشم باید بلد باشه بعد کم کم میتونه زیاد کنه ورودی رو ..نه همه سرمایه رو بزاره ..

ببین بورس سود داره درسته الان مثلا دویست میلیون میزاری یک هفته ای ده میلیونم یهو سود میده .ولی مهم دانش زمان فروختن سهامشه .اگه اینو بلد نباشه ضررم میکنه

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شتران خیلی داغون میشه؟ فکر کنم کل پولم نابود شه🤕🤕🤕🤕🤕

نگران نباش میره بالا

خبر امروز باعثش شد

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
از همه گروه ها سرمایه دارم منم بلند مدتم 

یعنی‌ دیگه بورس ریزش داره‌ و خوب نیست؟

من تازه دیشب شروع‌ کردم😒

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

حالا بذار رای بیاره

اینا تبلیغاته

مگه برجام نبود چی شد زد زیرش

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2740
بچه ها شما ها که تجربه دارین راهنمایی کنید فامیل ما پول لازم داره میخاد سهام ش رو بفروشه  خگس ...

خگستر الان صف فروش نه خرید همه میفروشن شاید ضرر کنید

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
اشتباه کرده ...سرمایه رو که نمیذارن تو بورس..پس انداز رو میزارن اول .خم و چمشم باید بلد باشه بعد کم ...

هر چی ک داشته رو گذاشته برا بورس.منم خیلی میترسم.اما میگ کاریت نباشه میدونم چکار میکنم