2737
2739
عنوان

به اینجور ادما چی میگن؟؟من اینجوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😀شوهرم من خیلی خوش قدمه😂😂

جوری که 😐زن مغازه دار سر کوچه گفت 

تورو خدا شوهرت بگو یه سر بیاد مغازه چیزی بخره 

هر وقت صبح ها میاد مغازم خیلی مشتری میاد واسم

😂😂من خندم گرفت 

گفتم باشه 

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
2728
شما که خوش قدمی  بستگی به نوع مغازه هم داره  اینکه چقدر فروش داره

نه هر مغازه ای برم کوچیک بزرگ جای پرت یا پرفروش.خیییلی دقت کردم 

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum

دقیقا مث من نه تنها مغازه وقتی ازدواج کردم خونه پدرشوهرم یه گلدون داشتن گل نمیداد میخاستن بندازن دور خیلی هم دوسش داشتن یهو دیدن داره گل میده و پول بهشون ارث رسید بااینکه اصلا میگفتن نمیرسه و نمیشه مامانم همیشه تو قرعه کشیا اسم منو میندازه و زود درمیاد و کم و بیش تو قرعه کشیا اسمم درمیاد پارسال مشهددرومد اسم😁😁بازم بگم؟😅

2738
دقیقا مث من نه تنها مغازه وقتی ازدواج کردم خونه پدرشوهرم یه گلدون داشتن گل نمیداد میخاستن بندازن دور ...

اوووو تو دیگه ترکوندی😂😂

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
نه هر مغازه ای برم کوچیک بزرگ جای پرت یا پرفروش.خیییلی دقت کردم 

منم همینجوریم جوری که عصبی میشم

چون فروشنده تا الان داشته مگس میپرونده حالا منو ول میکنه میره به بقیه ی مشتریاش میرسه‌!!! 

الان 6 ساله ازدواج کردم چند روزپیش تحملم سر اومد یهو به زبون آوردم چرا ما هر جا میریم شلوغ میشه!؟؟؟ 

همسرمم تایید کرد گفت منم زیاد دقت کردم😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
منم همینجوریم جوری که عصبی میشم چون فروشنده تا الان داشته مگس میپرونده حالا منو ول میکنه میره به بق ...

اره منم عصبی میشم گاها.منو ول میکنه مغازه دار😂