2733
2739
عنوان

به مادرشوهرم نمیتونم بگم مامان😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 62 پست

اینقدر بدم میاد به مادر و پدر همسر بگن مامان و بابا 

من ده سال هست ازدواج کردم تا حالا به همچین چیزی فکر هم نکردم 

اسمش رو با پسوند خانوم بگو و پدر همسرت رو هم همینطور 

مثلا بهناز خانوم... آقا مصطفی

من و همسرم هنوز خانواده هم رو اینطوری صدا میزنیم 

پدر و مادر ما که نیستن!

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا مشکل تورو داشتم اصلاااا تا یه سال صداش نمیکردم خیلی نارحت بودم از این موضوع دقیق مثله تو خیلی خودخوری میکردم ،اما دیگه تصمیم گرفتم باید حتما بگم خیلی ضایس هیچی نمیگم یه بار گفتم دیگه کم کم بهش گفتم مامان

2731

به نظر من وقتی باهاتون نسبت داره اصلا خوب نیست بگی مامان .خب خاله اته بگو خاله جان همسرت هم که میگه خاله. منم دوست ندارم به مادرشوهر پدرشوهر بگم مامان بابا اول گفتم میگم حاج خانم حاج آقا ولی چون شوهرم گفت دوست ندارن منم کلا صداشون نمیکنم

**اللهم عجل لولیک الفرج**

من که کلا صداش نمیکنم تا بخوام مامان هم بگم😀

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2740
ببخشید شوهرتونم همین نگاه به مادرشما دارن حتما 

شوهر ندارم ولی از ایشون هم در اینده چنین توقعی ندارم!هر ادمی یک پدر و مادر بیشتر نداره 

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2706