2733
2734
عنوان

سادگی

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 17 پست
منم همینطورم. به نظرم سادگیتو حفظ کن ولی با مردم زیاد ارتیاط داشته باش و سعی کن شخصیتای مختلف رو بشن ...

ببین تو حرف قشنگه سادگی و پاکی و اینا ولی تو واقعیت یعنی ضربه پذیری .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم همینطور بودم ولی 1_2 ساله بشدت دارم روی خود کار میکنم بنظرم بهتر شدم .تجربه های خودم و بهت میگم😊

1.سعی کن نه گفتن و در خودت تقویت کنی.

2.رو در بایستی و کنار بزاری

3. نظرت خودت و بگی البته بستگی به سرایط و ...داره

4.نزاری چیزیو بهت تحمیل کنن یا با شوخی و خنده یه کاری و بهت بدن

5.همیشه در دسترس نباش .اینطوری همه کارها رو به تو میندازن.البته بستگی به اطرافیانت داره.

6.مرتب در مورد همه موضوعات مطالعه کن و کتاب خوندن و روتین هر روزت کن.

7.زبان بدن و یاد بگیر

8.از قبل وقتی میخوای با کسی بیرون بری یا خونه کسی بری سئوال هایی که فکر میکنی ممکنه از تو بپرسن واسه خودت مطرح کن و چند تا جواب براشون پیدا کن.

9.بروز باش

10.کم حرف نباش کم حرف نباش کم حرف نباش

11.اون کاری که میخوای انجام بدی اخرش و ببین

12.در جامعه فعال باش چون اینطور برخورد و ادم ها متفاوتی میبینی و کم کم میاد دستت.

13.اگر اذیت نمیشی مدتی با افراد با سیاست رفتار رابطه داشته باش و رفتارشون و زیر نظر بگیر کم کم میاد دستت.(من خودم به شدت با این مدل افراد اذیت میشم خصوصا اگر این افراد بجز سیاست تحقیر کننده و سرزنش کننده باشن...بششدددت حالم بد میشه وکلا رابطه رو قطع میکردم.اما جدیدا گاهی این چالش و واسه خودم میزارم چون اینطور ادما گاهی بدون اینکه بخوان اون سیاستی که دارن و لو میدن⚡️

14.در جزئیات بشدت دقت کن.مخصوصا ریز نکته ها رو

15.شجاع باشیم و ترسو از این که نظر و پیشنهاد مون بدیم نباشیم

16.از حق مون دفاع کنیم به درستی

عزیزم دیگه شصت انگشتم یاری نمیکنه 😅🙏❤️