2737
2739
عنوان

بورس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 34 پست
و سوال آخر ببخشید من رفتم کافی نت کد ده رقمی اومد. رفتم پیشخوان احراز هویت کردم  بعد کارگزاریم ...

و اینکه هرچی سهم به عرضه بیشتر باشه بهتره یا کمتر ربطی به سود داره سهم که میگن مثلا 59 سهم یا نه ببخشید والا 

و اینکه هرچی سهم به عرضه بیشتر باشه بهتره یا کمتر ربطی به سود داره سهم که میگن مثلا 59 سهم یا نه ببخ ...

ربطی نداره شماهمشو بگیر بیشترباشه که معلومه بهتره  بعدم من بعدازاحراز, هویت کارگزاری نرفتم کدم که اومد یه هفته بعدمیتونستم معامله کنم دیگه نمیدونم براشما چرا اینجوریه

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی نداره شماهمشو بگیر بیشترباشه که معلومه بهتره  بعدم من بعدازاحراز, هویت کارگزاری نرفتم کدم ...

پایین کد بورسی نوشته شرکت سرمایه گذاری مرکزی منم نمبدونم چرا اینجوری شده 

2731
و سوال آخر ببخشید من رفتم کافی نت کد ده رقمی اومد. رفتم پیشخوان احراز هویت کردم  بعد کارگزاریم ...

کدبورسی هست یاکدمعاملاتی؟ ببین کدمعاملاتی یه چندتاحروف وعدد کدبورسی کدملیته بایه رمزعبور

منم احراز هويت سجام رو انجام دادم

حالا براي احراز هويت كارگزاري بايد برم دفتر پيشخوان

خيلي طول ميكشه،؟ تا مجاز به خريد  عرضه اوليه بشم؟

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
2740
ممنون که جوابم دادین لطف کردین خدا اجرش بهت بده. شما کانال آموزشی چیزی ندارید که به ما مبتدی ها آموز ...

من توخیلی کانالا میخونم ازنظراتشون استفاده میکنم سوال میپرسم ولی سلام بورس خوبه اینجاهم بچه هاکمک میکنن اقابورسی یاسینابورس تایپک میزنن سهم معرفی میکنن کدت اومدبیا نگران نباش

2706