2737
2734
عنوان

یه تیکه از زندگیم و رابطمو میگم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 28943 بازدید | 665 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا واقعا اینقد پول داری یا قوپی(غوپی) اومدی؟؟؟؟

در هر صورت اون آدم خائنیه و تا اسم پول آوردی نظرش عوض شد اصلا باهاش خوشبخت نمیشی من جات بودم ب کل فراموشش میکردم جوابشم نمیدادم

2731
از کدوم جملش میگی که گفته  اویزونم ؟ میشه واضح تر بگی

وقتی میدونه شما از ارتباطات دیگش خبر دارید و هنچنان ادامه میدید و خودشم به صراحت اقرار میکنه یعنی با خورش داره فکر میکنه که بهرحال میمونی باهاش وگرنه کسی که از دست دادن آدم بترسه اینکارارو نمیکنه ...براش یه گزینه ای نه بیشتر...حتی اگه این ارث رویاییت واقعی هم باشه و این شخص باهات ازدواج کنه خوشبخت نمیشی باهاش چون زیرآبی میره...

من قضاوت نمی کنم در مورد وسوسه شدنش، چون به من ربطی نداره اما نطر شخصیمو می گم بهت:  اگر مرد ز ...

مرد زندگی دوست پسر هم حسابه ؟ اخه بعضی ها میگن توی دوستی تعهد معنایی نداره 

حقیقت رو گفتم بهش تا الان‌نمیدونست 

انقدر پول قراره بهت برسه اونوقت لنگ همچین ادمی میخوای بمونی ک دنبال پوله و همزمان داره بهت خیانت می کنه؟ عزیزم بندازش دور خدا دوست داره ک روی واقعیش رو قبل اینک دیر بشه شناختی

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2738

وای من توام یا تو منی😂دقیقن منم همچین شرایطی دارم یماه کات کردیم رفت بایکی دیگه خودشم بم گفت الان گفته کار دارهدبا طرف چن هفته دیگه کات میکنه میاد😂منم گفتم من موندم تا تو با اسب سفیدت بیایی

تیکر بارداری نیست😑🐷🐾
و طلبکاره که توچرا فحش میدی  خب من هم فحش میدم اما خقشه چون خودش همیشه فحش میده

حالا سعی کن دیگه فحش ندی در شان شما نیست فحش دادن، ولی این لیاقت نداره 

برو با پولات خوش باش اگه شده تنهایی

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
پس شما هم میگین طمع کرده درسته؟

عزیزم ایشون مشخصه نمیتونه خودشو کنترل کنه و شما هم خودتو گول نزن بدردت نمیخوره فقط میخواد ازت لکنه چه بسا تو زندگی هم تا با هم بحثتون بشه فیلش یاد هندوستان کنه بره دنبال یکی دیگه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)