2733
2734
عنوان

سلام.. هنوزطلاق نگرفتم شوهرم هی شکایت میکنه ازخودموخانوادم

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی؟ من وقتی خواننده خاموش بودم همیشه تاپیکاتو دنبال میکردم. بعد دیدم چند وقته نیستی خیلی نگرانت بودم همش میگفتم نکنه خدایی نکرده بلایی سرت اومده..چرا نمیومدی سایت؟

شوهرت هنوز آدم نشده؟؟

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
2742
سلام عزیزم خوبی؟ من وقتی خواننده خاموش بودم همیشه تاپیکاتو دنبال میکردم. بعد دیدم چند وقته نیستی خیل ...

سلام فداتشم.شوهرم خیلی پشیمون شده افتاده به غلط کردن ولی حالامنم که نمیخامش

سلام فداتشم.شوهرم خیلی پشیمون شده افتاده به غلط کردن ولی حالامنم که نمیخامش

سلام عزیزم واقعا😨 مطمئن بودم خدا هواتو داره..چیشد نگفت چرا پشیمون شده؟ یا اون وقتا اون کارارو میکرد؟ چرا نمیخوایش عزیزم؟

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
سلام عزیزم واقعا😨 مطمئن بودم خدا هواتو داره..چیشد نگفت چرا پشیمون شده؟ یا اون وقتا اون کارارو میکرد ...

اره والاه. یه کاسه ای زیرکاسش به هرکی میگم شوهرم پشیمون شده میگه اگه بری خیلی احمقی بابام گفته اگه میخای بری برو ولی دیگه دخترمن نیستی همه ازش نفرت دارن رفته دختربازی هاشو کرده دیده نمیتونه زن دوم بگیره اومده سراغم بخدا تو این یه سال چه بب حرمتایی ک نکرده الان باچه رویی میخواد دوباره دومادمون شه. ازش نفرت دارم

اره والاه. یه کاسه ای زیرکاسش به هرکی میگم شوهرم پشیمون شده میگه اگه بری خیلی احمقی بابام گفته اگه م ...

میفهم چی میگی چون تاپیکاتو میخوندم..انشاءالله هرچی صلاحته پیش بیاد.. راستی عزیزم همون اوله اول دعواتون سر چی بود؟

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
2738
میفهم چی میگی چون تاپیکاتو میخوندم..انشاءالله هرچی صلاحته پیش بیاد.. راستی عزیزم همون اوله اول دعوات ...

اوله اول هیچی خواهرش پشت سرخواهرم حرف گفته بود ابجیمم بمن گفت چرا خاهرشوهرت ازمن دست نمیکشه همه جامنومیگه منم زنگیدم به خواهرشوهرم با زبون خوش گفتم چی گفتی جریان چیه این زنه سگ شد زنگ زده شوهرم یادش داده شوهرموخاهرش اومدن خونه افتادن ب جونم منم بمامانم اینا زنگ زدم اومدن و شروع شد

اوله اول هیچی خواهرش پشت سرخواهرم حرف گفته بود ابجیمم بمن گفت چرا خاهرشوهرت ازمن دست نمیکشه همه جامن ...

ای وای😣امان از آدمای زندگی خراب کن.انشاءالله خدا بهترینارو برات رقم بزنه. هرچی شد بیا بهم خبر بده شاید بتونم کمکت کنم

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
2706