2737
2734
عنوان

دخترا خودتون رو درگیر عشق یک طرفه نکنید!

| مشاهده متن کامل بحث + 1747 بازدید | 32 پست
نه منطقی نیست خریت

دور از جون 

پس الان که می بینی دلیل منطقی نداره، با خودت فکر کن که چرا ارزشم رو با همچین چیزی پایین بیارم؟ بگو من عشق رو گدایی نمیکنم و من عاشق کسی میشم که دیوانه وار دوستم داشته باشه. قشنگ اخلاق طرف رو با خودت مرور کن و بعد بگو من گزینه های خیلی بهتری پیش رو دارم. 

بوی وانیل... بوی گردن نوزاد🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم که دست خودش نیست یعنی حست اما واقعا نمیشه چطور گفتش ، من اگه بخوام خودم بگم وقتی بچه بودم از کسی خوشم اومد حتی الانم می خوامش چون از نظر خودم عالی و اگه روزی ازدواج کنم همش میگم فقط با اون ازدواج میکنم اما واقعا اینم میدونم ادم باید خودش الان تلاش کنه بجاهای خوب برسه ببینه زندگی براش کی رو انتخاب میکنه ما از سرنوشت خودمون هیچ خبری نداریم واسه خودمون اینده رو میبافیم اما بعضی هاشون میشه واقعا شرایطش هست و اتفاق میوفته اما چیزی مثل عاشق شدن فقط دست تو نیست دست طرف مقابل هم هست و ادم به زور نمی تونه کسی رو عاشق خودش کنه البته منم الان بچم اینا حس نوجوانی ، خودش میگذره 😆فعلا باید درس بخونیم دکتر بشیم 😎😎