2733
2734
عنوان

عمل ابدومينوپلاستي❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 7217 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم به نظرم همون با رژيم و ورزش پيش برم بهتره چون شكمم بزرگ نيست فكر ميكردم شايد شكم كوچيك باشه ...

من راستش نمیدونم اگه کوچیک باشه چقد فرق داره الکی گمراهتون نکنم ولی برای شکما کوچیک راه های بهتری هست نه هزینه اندازه ابدو داره نه درد 

2731
ممنونم به نظرم همون با رژيم و ورزش پيش برم بهتره چون شكمم بزرگ نيست فكر ميكردم شايد شكم كوچيك باشه ...

مامالي جان زايمان داشتي؟

خدایاهرچی خودت صلاح میدونی ولی اگه خواستی به دخترای منم داداش بده. ای مهربانترین
منظورتون ساكشن هست؟

ساکشن هم هست ولی مزوتراپی و نمیدونم خیلی چیزا دیگه مثلا امپول میزنن تو شکم باعث میشه چربی از بین بره و با ادرار دفع بشه!البته از خطرات و نتیجش خیلی اطلاعات ندارم

2740
ساکشن هم هست ولی مزوتراپی و نمیدونم خیلی چیزا دیگه مثلا امپول میزنن تو شکم باعث میشه چربی از بین بره ...

يه دكتر سنتي ديدم سوزن درماني ميكرد 

سوزن ميزدن شكم به قول شماچربي ها آب ميشد

خدایاهرچی خودت صلاح میدونی ولی اگه خواستی به دخترای منم داداش بده. ای مهربانترین

دکتر خوبیه اسی ولی خب خیلیم گرون میگیره  مثلا این اقوام ما میخواست از چربی ساکسن شده از بازو و پهلو تزریق کنه به بغل ران همزمان با عمل که دکتر کاملا نامتقارن براشون تزریق کرد یه سمت بزرگتره یه سمت کوچک تر خب این خیلی امر بدیهی برای یه دکتر زیبایی خوب که با دقت تزریق کنه نه همبنطوری الکی

بله عزيزم بعد زايمان يه كوچيك شكم دارم قبلا تخت بود

اگه يه زايمان داشتي فعلا جا داري عزيزم 

حالا يكي ديگه بيار بعد

اگه يه زايمان داشتي فعلا جا داري عزيزم  حالا يكي ديگه بيار بعد

درسته 

راستش اگه جلوي خانواده ام بگم كتك ميخورم😁

از نظر اونها نياز نيست ولي خب خودم ميدونم اون شكم صاف و تخت ديگه نيست

حالا يه مدت ورزش هاي شكمي بكنم ببينم چيكار ميتونم بكنم

درسته  راستش اگه جلوي خانواده ام بگم كتك ميخورم😁 از نظر اونها نياز نيست ولي خب خودم ميدونم ا ...

به نظرم تا ميتوني ورزش كن 

من كارم از ورزش گذشته با سه تا زايمان🙈