2737
2739
واسه پوستم شیر و گلاب رو با هم مخلوط کردم تو فریزر گذاشتم و هر روز یخ شیر رو ب صورتم میزنم ،از روغن ...

پوستتون مشکل خاصی نداشت؟

من جای جوش و جوش زیر پوستی دارم و پوستم چربه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حموم مرتب میرم .هر دو هفته موهای زائد بدنمو میزنم .

موهامو اول هرماه نوک گیری میکنم بخاطر مو خوره .بعد تو حموم سفیداب میزنم که همون لایه برداره ..به موهام نرم کننده میزنم ...روغن مو ..سرم ضد حرارت ...

بعد از اینکه وضو گرفتم نماز خوندم ،عطر ،مرطوب کننده +واسه آرنج هام که پوستم خشکه لوسیون یا کرم جی میزنم. خیلی خوبه ..

ضدافتاب لب دکتر ژیلا..اووممممم...واسه حالا مجلس مهمی چیزی هم صورتمو بخور میدم ،ابروهامو مرتب میکنم البته ابروهامو هر وقت در بیان اصلاح میکنم ...پشت لب هم همینطور ..

بعد حموم چون پوستم خشکه ،روغن بچه میزنم ..

بادی اسپلش...

ی ژل الوورا هم دارم اونم میزنم هم ضدافتابه،ضدالتهاب،آبرسان و ...

چند شب یبار هم نت و چشمام سورمه میکشم ...

همینان فک کنم 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
کجا گیر میاد 

دست ساز عزیزم ...من از تیم تخصصی خودمون گرفتم گفتم ک مشاور طب سنتی هستم اگر شماهم خواستین درخدمتم 

@sonnatii 

اینم کانال تلگرامیم حتما سر بزنید و عکس مصرف کننده ها و مشتریا رو ببینید

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2731
دست ساز عزیزم ...من از تیم تخصصی خودمون گرفتم گفتم ک مشاور طب سنتی هستم اگر شماهم خواستین درخدمتم&nb ...

تلگرام ندارم عزیزم اگر امکانش هست همینجا صحبت کنیم، بدون بازگشت و تضمینی هست؟؟؟ هزینش چقدره؟ 

تلگرام ندارم عزیزم اگر امکانش هست همینجا صحبت کنیم، بدون بازگشت و تضمینی هست؟؟؟ هزینش چقدره؟ 

پس لطفا بفرمایید خصوصی

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2738