2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرش آشپزخونه میخوام بخرم طرحش خاصه پیدا نمیشه باید از ترکیه سفارش بدم که اونم 1 ماه طول میکشه! 

یه دونه تو ابعادی که من میخوام موجودی داره قراره عکس بده

تنها خواسته ام الان این هست که طرحش و بپسندم😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
چن سالته

۲۳😁

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2738
دیر اومدی نخا زود بری دهنت ببند دهنت ببند 😂 زود حالا عجله نکن

خو همه دوستام ازدواج کردن بچه دارن منم دلم میخواد

هر ماه گردش مسافرت طلا ماشین😣خو منم دلم میخواد

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
خو همه دوستام ازدواج کردن بچه دارن منم دلم میخواد هر ماه گردش مسافرت طلا ماشین😣خو منم دلم میخواد

اونا بعدا پشیمون میشن ظاهر زندگی بقیه رو با باطن خودت مقایسه نکن. ایشالا توام ب وقتش ی ازدواج خوب میکنی ولی واقعا زود سعی کن مستقل بشی.

اون دور بوده.بعده ۱۰ سال یهدش اونده بیاد.۱۸ سالشع

ان شالله زندگیت خیلی خیلیییی خوب بشه خوشبخت بشی ..ولی هیچوقت نزار اون بچه تو حسرت پدر بمونه۰🥺🥺اگه خودت مادری میدونی چی میگم..

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
خو همه دوستام ازدواج کردن بچه دارن منم دلم میخواد هر ماه گردش مسافرت طلا ماشین😣خو منم دلم میخواد

هرماه مسافرت طلا و اینا همش کشکه 

منم قبلا همین فکرا میکردم😭😭😭

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤