2737
2734
عنوان

کاربر زهرا ک اسم دوست پسرت رضا بود بیاااا لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2775 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برمیگرده یه روز ولی‌‌ تو دیگه نمیخوایش

فکر نکنم برسه چنین روزی... فعلا که با خاطره هاش و ادکلن و پیرهنش دارم سر میکنم...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
فکر نکنم برسه چنین روزی... فعلا که با خاطره هاش و ادکلن و پیرهنش دارم سر میکنم...

میرسه ولی خیلی زود دیر میشه وقتی میاد تو حسی نداری دیگ

خانوم مهندس بیکاره اینده که تا اخر عمر میخواد مجرد بمونه و سریال ببینه و چس ففیلشوبخوره. تیکر کنکور ارشدمه😪
2740
میرسه ولی خیلی زود دیر میشه وقتی میاد تو حسی نداری دیگ

چی بگم... 🖤

امیدوارم تا دیر نشده برگرده...

دلتنگشم...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
@7869zahra     عزیزدلم نمیدونم اسی چیکارت داره

اره عزیزم دیدم... ظاهرا خیلیارو نگران گذاشتم 🖤

ازش خبر نداری که کجاس چیکار میکنه؟ اصن سر چی رفت انگار واقعا عاشق نبوده😕

عزیزم اینطوری قضاوت نکن... واقعا دوسم داشت و داره 😔🖤