2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یبوست نیستا بواسیره

میدونم دلیل اصلی بواسیر مشکل روده اس ک باعث یبوست و در نهایت بواسیر میشه

از داروخانه آنتی همورویید بگیر

انجیرخشک هم شبا بخور

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
2740
خودتون انجام دادین؟

نه عزیزم من خودم نه من هنوز ۱۷ سالمه ولی بابام داشت تا ۳سال هرکاری کرد کلی هزینه داروگیاهی این چیزا کرد هیچ فایده ای نداشت بعد پیش دکتر میرفت میگفت باید عمل کنی و میگفت هر وقت درد داری بشین داخل آب گرم 

خداروشکر بابام پارسال عمل کرد فیستول بود الحمدالله هزار بار خداروشکر الان دیگه خوبه

https://canvas.ubc.ca/eportfolios/9658/Home/bitaclinic___

https://canvas.mooc.upc.edu/eportfolios/1068/Home/bita_clinic______

https://councils.clark.edu/eportfolios/9012/Home/Abdominal_Beauty_Doctor

https://educacao.telessaude.ifes.edu.br/eportfolios/5875/Pgina_inicial/Hemorrhoid_surgery

https://canvas.ubc.ca/eportfolios/9790/Home/Hemorrhoids

بنابراین بیمار پس از گذشت چند روز می‌تواند فعالیت روزانه خود را از سر گیرد. برای اطلاع دقیق از هزینه لیزر هموروئید یا درمان بواسیر با لیزر در کلینیک بیتا می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. بیماری بواسیر یا همان هموروئید بنابر دلایل مختلفی ایجاد می‌شود. شیوه‌های مختلفی نیز برای درمان این بیماری وجود دارد؛ از درمان خانگی بواسیر گرفته تا جراحی به شیوه سنتی. وابسته به میزان رشد بواسیر و همچنین نوع آن پزشک معالج روش مناسب برای درمان را به شما پیشنهاد خواهد داد. انواع لیزر هموروئید را به طور کلی می‌توان به دو دسته لیزر کم توان و لیزر پرتوان تقسیم بندی کرد. لیزر هموروئید خارجی و لیزر هموروئید داخلی نیز تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. اگر به دنبال درمان بواسیر قطعی بدون بیهوشی هستید لیزر درمانی بهترین روش درمانی حال حاضر است. برای درمان با لیزر بدون درد و خونریزی روش لیزر کم توان پیش گرفته می‌شود. چنانچه بواسیر درجه 3 و 4 باشد، برای درمان آن پزشکان معمولا از روش لیزر پر توان استفاده می‌کنند. مزایای درمان بواسیر با لیزر عبارتنداز:

دوستان من یک دوره ی خیلی سخت و چندین ماهه از بواسیر و شقاق رو گذروندم در حدی که دکتر بهم گفت اوضاع خیلی حاده و باید عمل کنم ولی چون توی فامیل افرادی رو میشناختم که عمل کردن و دوباره این بیماری برگشته ترسیدم و عمل نکردم... خیلی دوران سختی بود ولی با مواردی که میگم براتون تونستم تا حد زیادی کنترل کنم و خواستم واستون از تجربیاتم بنویسم که شاید کمکتون کنه... خدا کنه خوب بشین و این درد رو نکشین چون خیلی درد سختیه و هیچکس حقش نیست که این درد رو تجربه کنه...

میدونم طولانیه ولی اگه خدای نکرده مثل من به ناچاری رسیده باشین حتما میخونین...

درمان هموروئید:

روش سنتی:

* مخلوط کردن یک قاشق عسل + یک قاشق روغن بنفشه پایه زیتون + یک عدد تخم بلدرچین

بعد مقداری از آن با سرنگ وارد مقعد بشه و یک دستمال هم گذاشته بشه که پس نده... سپس کمی استراحت بصورت دمر که خارج نشه...

قبل از اجابت مزاج هم بهتره این مواد رو استفاده کنین که اجابت مزاج راحت تر صورت بگیره و فشار بهتون نیاد...

* مخلوط کردن مقداری زردچوبه و روغن زیتون تا بصورت خمیری دربیاد... و بعد استفاده مقدار کمی ازش روی مقعد... البته این مخلوط همه جا رو زرد میکنه پس از نوار بهداشتی حتما استفاده بشه... ولی خییییلی تاثیر خوبی داره و زخم و ورم و التهاب رو واقعا بهتر میکنه...

* در صورت امکان استفاده از توالت فرنگی و یا صندلی های توالت

* در کل زیاد سر دستشویی ننشینید و تا حد ممکن اصلا زور نزنید.

*خوراکی های فیبردار حتما در هر وعده غذایی استفاده بشه...  ولی حبوبات و خوراکی هایی که بادآور هستند ممکنه اذیت کنند...

* صبح ناشتا حتما یه لیوان آب گرم خورده بشه...

* برای رفع یبوست میتونین داخل آب گرم یه قاشق روغن زیتون بریزین و میل کنین که خیلی تاثیر داره...

* خوردن خوراکی های ملین و آبکی درصورت یبس بودن (در صورت زخم بودن یا یبس بودن روزی یک قاشق غذاخوری منیزیم هیدروکسید میتونه مفید باشه... خیلی زیاد خورده نشه که بدن بهش عادت نکنه. قرص سی لاکس هم خوبه ولی ممکنه یهویی اسهال بیاره... پس بهتره اگه ازش استفاده میشه به 2 یا 4 قسمت تقسیم بشه و در طول روز خورده بشه... )

* خوردن روزی حداقل 8 لیوان آب

* در صورتی که بشه روزی حداقل نیم ساعت پیاده روی و ورزش های سبک میتونه مفید باشه

* تندی جات و ترشی جات اصلا مصرف نشه

* تا حد ممکن فست فود، غذاهای سرخ کردنی، غذاهای خشک و دیرهضم هم مصرف نشه... عدس هم ممکنه معده رو سفت کنه...

* حتما هر روز میوه هایی مثل نارنگی و پرتقال و سیب خورده بشه... موز البته ممکنه یبس کننده باشه...

* ممکنه گوشت و لبنیات خوب نباشه براتون و حالتون رو بدتر کنه...

* زیاد نشستن و زیاد ایستادن خیلی بده و حالتون رو بدتر میکنه...

* از استرس و اضطراب و ناراحتی تا حد ممکن دوری کنید که تاثیر مستقیم روی بدتر شدن اوضاع داره...

* حتما ناخن ها کوتاه باشن که موقع شست و شو سبب ایجاد زخم نشن...

*قبل از دستشویی رفتن و یا استفاده از پمادها بهتره که کمی وازلین به محل بمالین تا چرب بشه و زخم نشه...

پمادهای گیاهی و شیمیایی مورد استفاده و تاثیراتی که من ازشون دیدم:

* آنتی هموروئید: برای تسکین درد و ناراحتی

* آنتی فیشر: برای شقاق و زخم و خونریزی تا حدی مفید بود...

* ونوپلنت پروژکترول: تا حدی مفید بود و دستشویی آور بود... ولی تاثیر خیلی زیادی ازش ندیدم...

* هیدروکورتیزون: کورتون داره و برای تسکین سوزش و خارش و درد مفیده ولی درمان نیست...

* تتراسایکلین: برای زخم خوبه ولی خیلی سوزش و خارش میاره و گاهی اوقات غیر قابل تحمل و وحشتناک میشه...

* پماد رکتول و پماد ام جی: بد نبود... تا حدودی درد و سوزش و خارش رو تسکین میداد... البته پماد ام جی اپلیکاتورهای خیلی خوبی داره که برای پمادهای دیگه هم میتونه استفاده بشه...

* پماد دیلتیژل (دیلتیازم) : اکثرا برای درمان شقاق تجویز میشه ولی من هیچ تاثیری ازش ندیدم...

2706