2733
2739
عنوان

راز قد بلند شدن نهایت ۱۰سانت

| مشاهده متن کامل بحث + 8786 بازدید | 152 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رازی نداره قبل از سن بلوغ باید ورزش کرد  بعدشم فقط با بریدن استخوان ساق پا و فاصله انداختن بین ...

خیر

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
اره بگو دلم ۵سانت میخواد  لابد عمل 😐

خیر

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2728
کفش پاشنه بلند البته قدم بلنده واس شوهرم اومدم

منم 😑

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}
2738

البته من قدم 184سانته 

طبیعی رشد کردم 

ولی فهمیدم یکی از دوستان یه روش عجیب امتحان کرده 

نه کفش چیه  قد واقعی

اگه میدونی بگو چقدر طولش میدی 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
اگه میدونی بگو چقدر طولش میدی 

بذار اول خوب مسخره کنن

البته من قدم 184سانته  طبیعی رشد کردم  ولی فهمیدم یکی از دوستان یه روش عجیب امتحان کرده& ...

هم قد شوهر منی،شوهرت چند سانته اونوقت؟؟

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃