2737
2734
دکتر به من پودر اینوفولیک داد.کلا چیزایی که قند یا شکر توش بکار رفته حذف کن شب زودبخواب صبح زود پاشو ...

برای تحریک تخمک گذاریه؟.اره قند و چربی رو کلا از برنامه غذاییم حذف کردم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن تا ماه آینده باردار نشدم استفاده میکنم تو خود نی نی سایتم سرچ کنی  میبینی ک خیلیا ازش نتیجه گ ...

من یه بار اقدام کردم با همون یه بار هم باردار شدم.ولی متاسفانه سقط شد‌.چون رفتم مسافرت حالا معلوم نیست یه دکتر میگه چون رفتی مسافرت سقط شد یکی میگه خارج رحمی بود خودش سقط شد.این ماه هم باز تو اقدامم دکتر بهم گفت تنبلی تخمدانت شدید نیست چون یا بار باردار شدی با اولین اقدام بازم باردار میشی نگران نباش.ولی یکم‌ نگرانم دیگه.پریودام تقریبا منظمه .اولین ماه اقداممه الان هم نمیدونم باردار بشم یا نشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
2740
اون ک واس میزان کردن قند خونه ب بارداری ربط نداره گلم

عزیزم اخه اونایی که تنبلی تخمدان دارن دلیلش اینه که قند خونشون نرمال نیست و این روی تخمدان تاثیر میزاره و دلیل اصلی تنبلی تخمدان مصرف قند و چربیه برا همین متفرمیندمیدن اکثرا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706