2737
2739
عنوان

دوران عقد بهتره یا بعد عروسی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3579 بازدید | 75 پست
من الان عقدم واقعا دیگه دوست دارم مستقل بشین و واسه خودمون باشیم....متنفرم از اینکه آخر هفته ها جمع ...

منم دیگه خسته شدم اما چون بابام جهاز نمیزاره همشو باید خودش بخره دلم براش میسوزه زیاد به جونش غر نمیزنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

يعني از ١٣سالگي شروع كردي  ايولا داري !!

الآنم کلاس دهم رو تموم کردممیخونم برای کنکور که برم معلم بشم ولی خب کم از بقیه زخم زبون نمیخورم با خانواده هم دیگه به مشکل خوردم و خلاصه همه چیز در بد ترین شکل ممکنه

2742

اگه یکی که بدونی مردنش نزدیکه و خیلی کم تو زندگی داشته باشینش چیکار میکنین باهاش ازدواج میکنیین البته آدمه خوب متین مهربان دلسوز واینکه خیلی به خدا نزدیکت کرده باشه و خودش مسلمان کامل باشه

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
منم دیگه خسته شدم اما چون بابام جهاز نمیزاره همشو باید خودش بخره دلم براش میسوزه زیاد به جونش غر نمی ...

منم منتظرم واممون برای پول پیش خونه دربیاد ولی به خدا بریدم دیگه...دلم میخواد دیگه با همسرم تنها باشیم....همش یه نفر تو پاچمونه😪😪

منم منتظرم واممون برای پول پیش خونه دربیاد ولی به خدا بریدم دیگه...دلم میخواد دیگه با همسرم تنها باش ...

توام مثل منی که ما نه خدا اگر بخواد تا سال بعد فروردین وسیله‌ها تموم بشه بعد میخوام طلاهامو بفروشم خونمون رو عوض کنیم واممون هم بدیم ماشین البته اینا چون مامانم میگه من جهاز میزارم‌و میدونم که نفوذ دارع و میزاره عروسی هم نمیکیریم سال بعدم مرداد عقد میکنیم اما خب خسته شدم از دوریش

2738
چند وقته برای وام اقدام کردی چند وقته نامزدی

خب پس شما هنو نامزدید ما ۱ سال نامزد بودیم الانم ۱ سال و ۴ ماهه عقدیم...به خدا هیچکس نمیتونه درکم کنه خیلی خستم... ما از همون اول که وام ازدواج گرفتیم‌اقدام‌کردیم برای وام حدود ۱ ساله

شوهر منم بچه دوست ندارع اما من عاشق بچم احتمالا بچه دار هم نشین چون پسر عمومه اون میگه بچه مزاحمه نب ...

نه عزیزم دیگه اون جوری نه 🙃حالا من از بچه داری خستم ی چی گفتم ولی عجله هم نکن ان شاالله بچه هم میاد گفتم ی سه چهار سالی خوش باشین 😉البته که بچه مشکلات و سختیا و همچنین شیرینیا و خوبیای خودشو داره ....

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
خب پس شما هنو نامزدید ما ۱ سال نامزد بودیم الانم ۱ سال و ۴ ماهه عقدیم...به خدا هیچکس نمیتونه درکم کن ...

من دوساله نامزدم اما بخاطر مدرسه نتونستم عقدکنم تازه بعدم یکسال دوست بودیم به طوری که همه فامیل میدونستم اما اونوقت آزاد تر بودیم بهتربود

2706