2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه اورژانسی خوردی نه امکان نداره هورمونات بهم ریخته

خیلی استرس دارم نکنه باردار شده باشم تا چند روز تاخیر طبیعیه بعد بیبی چک 10 روز بعد رابطه مثبت میشه اگر بارداری باشه یا زوده 

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
2731

موقعی ک باردار شدین حس خاصی داشتین یا مث روزای عادی

منظورم اینه ک فک میکردی باردار باشی یا فکرشو نمیکردی

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
2740
خیلی استرس دارم نکنه باردار شده باشم تا چند روز تاخیر طبیعیه بعد بیبی چک 10 روز بعد رابطه مثبت میشه ...

یه هفته ده روز بدنت بعد قرص قاطی میکنه 

اما بعد یه هفته اگه نشدی برو دکتر امپول میده 

موقعی ک باردار شدین حس خاصی داشتین یا مث روزای عادی منظورم اینه ک فک میکردی باردار باشی یا فکرشو نم ...

من صد در صد میدونستم باردار شدم

بدنم یه جور عجیبی بود مثه هر ماه نبود

من ۴تیر اخرین پریودم بود

هیچی تازه علائم اومده غذا نمیخورم بخورمم چند لقمه ای ب همه غذاها ویار پیدا کردم😑

حالت تهوع ندارم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت