2733
2734
عنوان

افزایش قد بعد از سی سالگی😲😲😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 22189 بازدید | 66 پست

صفحات رشد معمولا بعد از بلوغ بسته میشه رشد طولی استخوان هایی که در افراد بعد از بلوغ حدودا تارسن ۲۱ سالگی اتفاق میوفته معمواا برا بعضی افراد امکان پذیره اما توی ۳۰ سالگی نه... حتی یک ذره هم امکان پذیر نیست از لحاظ علمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشاور طب سنتی هستم ...تیم تخصصی ما پک افزایش قد داره و خییییلی فروشمون بالاست و  اکثراهم بالای ٢۵ تا ۴٠ سال سفارش میدن من نمیدونم محتوای اینا چی هس ولی تو این چند سال که مشاور فروش بودم به چشم دیدم بلند شدن قد مشتریا که دونفرم از افراد درجه یک نزدیک به خودم بودن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
چجوری ممکنه آخه؟

طول استخوان زیاد نمیشه فقط غضرف ها بلند تر میشن و در نتیجه قد افزایش پیدا میکنه

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2731
چجوری ممکنه آخه؟

مامانم برا من ی پکیج گرفته بود فکر کنم شش یا ی سال بود صبح بعد خواب و شب یا عصر انجام میدادی و تمریناش خیلی زیاد بود رشد میکردی من ی هفته انجام دادم ی سانت بلند شدم دیگه گذاشتمش کنار خالمم چهل سالشه امتحانی انجام داد فک کنم تو ی ماه یکی دو سانت بلند شد دکتره ب من گفته بود صفحه رشدت بسته شده دیگه رشد نمیکنی بعد اون من ده سانت رشد کردم 😂

انشالله ک بشه... من از لحاظ صفحات رشد ک این وظیفه افزایش قد رو دارند گفتم

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
من مشاور طب سنتی هستم ...تیم تخصصی ما پک افزایش قد داره و خییییلی فروشمون بالاست و  اکثراهم بال ...

عزیزم پکتون داروهه یا ورزش‌های خاص!؟؟ 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2740
مامانم برا من ی پکیج گرفته بود فکر کنم شش یا ی سال بود صبح بعد خواب و شب یا عصر انجام میدادی و تمرین ...

احیانا پکیج افزایش قد رشدینو نبود؟

طول استخوان زیاد نمیشه فقط غضرف ها بلند تر میشن و در نتیجه قد افزایش پیدا میکنه

آره خودشم همینو گفته . خوبه ک . چند سانت ممکگه بزرگتر بشه؟

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
آره خودشم همینو گفته . خوبه ک . چند سانت ممکگه بزرگتر بشه؟

از پنج سانت تا ده سانت